Totisurf.com :: Poglej temo - zimska smučarija

Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Stran 1 od 3
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
zimska smučarija
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek zimska smučarija 
A lahko ustavrite novo poglavje smučarija. saj mislim da dosti surferje prodaja kaj o zimskem športu, pa da se to dvoje ne meša.

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
Se pridružujem predlogu.

LP!
BAJS

Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek  
jaz tudi..

Poglej uporabnikov profil MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
Jaz pa mislim da bi smučarji lahko imeli svojo stran npr: totiski.com ! Verjamem pa da bo to teževa ker je treba imeti admina tudi za to. Po mojem mnenju smučke ne pašejo na totisurf.
Bistveno bolj pašejo sem kajtarji kot smučarji!
Moje mnenje pač!

Lp
Miran

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek  
Po mojem mnenju je načeloma tako, da bi to moral biti surfaški forum in vsi, ki objavljajo poste z vsebino, ki ni povezana s surfanjem enostavno nimajo nikakršnega spoštovanja do foruma in uporabnikov le-tega. Jaz na primer nisem do sedaj načel teme ali oddal oglasa, ki nebi bil povezan s surfarijo in me na nek način moti, ker to nekateri konstantno počnejo. Dejstvo je namreč, da če me zanima druge vrste vsebina poiščem forum z ustrezno vsebino, ne pa da "serjem in smetim" po npr. totisurfu.

Dobro, če se že od nekdaj oglašujejo smuči, pancarji in podobno, naj to oceni administrator in seveda celoten problem je že v osnovi problem administratorjev, ki že od začetka tovrstnih postov niso enostavno izbrisali. Sedaj pa pogledaš oglase in ugotoviš, da nekateri oglašujejo samo še zimsko opremo. Po mojem mnenju je to tako kot sem napisal - popolnoma nespoštljivo.

Zato, ali ustvarite novo poglavje, ali pa brišite vse poste z neprimerno vsebino.

Toliko z moje strani za bolši totisurf, ki naj to tudi ostane.

LP!
BAJS

Odgovori s citatom
Prispevek  
Jest pa pravm da se pr men tko ugodno smučke kup da je dobro da to tudi drugi veste Laughing

Poglej uporabnikov profil Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
surfer je napisal/a:
Jest pa pravm da se pr men tko ugodno smučke kup da je dobro da to tudi drugi veste Laughing

Odlično! Samo to potem povej drugim!
LP
Miran

Odgovori s citatom
Prispevek  
Vidiš, govori se, to je bistvo Smile

Odgovori s citatom
Prispevek  
Mislim, da je za to bolj primeren smučarski forum:

www.smucisca.net

Odgovori s citatom
Prispevek Re: zimska smučarija 
lahko bi se dalo v oglasih posebej en predalček kjer bi lahko folk pisu ne windsurferske oglase

Odgovori s citatom
Prispevek  
miran je napisal/a:
Bistveno bolj pašejo sem kajtarji kot smučarji!
Moje mnenje pač!

Ojoj, sam ne kajtarje Laughing

Odgovori s citatom
Prispevek Smučarska oprema 
Vsi oglasi v zvezi s smučarijo so odstranjeni...

Odgovori s citatom
Prispevek  
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Odgovori s citatom
Prispevek  
To pa se grete zj neko novo politiko na tem forumu, vsako zimo je bilo kar nekaj oglasov od smuči, kot kaže letos to ne bo več??? Tud tema na to stvar je že bla in ni bilo odziva... A to je treba sam tuki napisat in se upošteva al kaj??

No sj spremembe so dobrodošle High5

Odgovori s citatom
Prispevek  
eh neee...sam enmu je blo tolk dolgčas v življenju da je mel cajt težit tolk cajta da so smučarijo ukinil...pa prov fajn je blo včasih mal posmučat,pa čeprav na surferskem forumu Wamos
tist k ga je pa smučarija tooolk motila pa naj si najde še kak hobi ker od samega surfanja oz. nesurfanja se ti lahko hitro zmeša IvanDevil pol te pa pošlejo k ta prjaznemu zdravniku Mr. Green

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:
Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Stran 1 od 3
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja