Totisurf.com :: Poglej temo - Odgovori na forumu Prodam Kupim...

Odgovori na to temo Stran 1 od 1
Odgovori na forumu Prodam Kupim...
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek Odgovori na forumu Prodam Kupim... 
Precej forumov ima na tem področju onemeogočeno pošiljanje komentarjev! To bi po mojem mnenju bilo smiselno uvesti tudi na totisurfu!!!! Èe se bo dogajalo to kar se sedaj se mislim da ljudje ne bodo več odločali za oddajo oglasa no totisurfu. Edina pozitivna stvar tega je da lahko prodajalce napiše da se še vedno prodaja ali da niža ceno ali kaj podobnega, je pa bolje na novo napisati oglas kot brati komentarje......

LP Gaber

Poglej uporabnikov profil Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
Vse ima prednosti in slabosti. Slabost je ker lahko pride do razprave, prednost pa da včasih pozabijo navesti tel ali email! Pa tudi kaj drugega lahko vprašaš v zvezi z opremo! Mislim pa da je prvič prišlo do razprave pri prodaji! Tako da jaz sem za to da je tudi prodaja odprta. Res pa je da se tu nja piše samo za prodano opremo. Èe pa komu ni všeč cena, pa naj napiše mail prodajalcu ali se naj zmeni z njim po tel, ne pa javno kritizira ali je ta oprema vredna tliko ali ne. Vsi bi pač radi prodali po najvišji ceni, če pa kopuješ pa po čim nižji. Vsak sam pa naj presodi če bo dal toliko ali prodal toliko.
PS. Marsikoga moti razprava od Icha-ja - samo da ne bo 3 strani na koncu. Vredu jo prodaj Icha.

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
Glej ce pozabiš telefonsko ali karkoli pripisati je na forumu gumb uredi kjer lahko prodajalec uredi svoj oglas.
Se vedno sem mnenja da se to ukine!

lp

Poglej uporabnikov profil Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
To že, kaj pa če tisti ki je dal oglas tega ne opazi. Pol mu pač ti napišeš naazaj in bo imel neprebrano sporočilo na forumu!!

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
Hvala za dobre želje. Sem se tudi sam čudil, čemu takšna razprava, in namenoma ne nakladal poleg.

LP

Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek  
surfer je napisal/a:
Glej ce pozabiš telefonsko ali karkoli pripisati je na forumu gumb uredi kjer lahko prodajalec uredi svoj oglas.
Se vedno sem mnenja da se to ukine!

lp

Si razmišljal, da take poste preskočiš recimo Laughing

lpB

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 1 od 1