Totisurf.com :: Poglej temo - Punat - situacija na spotu

Odgovori na to temo Stran 1 od 1
Punat - situacija na spotu
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek Punat - situacija na spotu 
Živjo,
Zanima me kakšna je sedaj kaj situacija na Punatu jeseni (september/oktober) čez vikend, ko pihne burja. Me že celo večnost ni bilo na spotu in berem, da je sedaj precej sprememb, pa da en stric parking pobira... A se gre še vedno v vodo tam "pri ovcah" nasproti otočka in se da z avtom do tja zapeljat? Pa predvsem me zanima, če se še da prespat na spotu, da ni treba opreme pospravljat pa se nekam vozit.
Hvala za vsako informacijo, Nadja

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek  
Cesta do spota je zdaj zrihtana, posledično je vse več naključnih obiskovalcev-kopalcev, kampistov. Zadnjič me je celo eden, ko sem meril veter vprašal ne kolk piha ampak kateri veter pa to piha?! Laughing Spi se tudi še, edino ovce ti lahko zgrizejo opremo. Če ne pihne lahk pa golf špilaš pr franjotu...

Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek  
Ful hvala za izcrpne informacije. Uf, samo da se se da prit do spota in tam prespat. Sem se kar malo oddahnila. Zdaj mora pa samo se kaj zapihat Smile
Hvala in lp.

Odgovori s citatom
Prispevek  
pa vseeno je za plačat ponavadi, čeprav mene nekako vedno spregleda

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Odgovori s citatom
Prispevek  
Eni imate zgleda srečo, ali je to kakšna posebna taktika, da te spregleda? Saj drugač bomo že preživeli tisto parkirnino, samo da se gre lahko na vodo. Je že huda abstinenčna kriza Smile
Koliko pa drugače računa?

Odgovori s citatom
Prispevek  
Meni je enkrat spomladi hotel računati 5€, pol sva se pa zdilala za 3€, ker sem šel kao prvi v vodo Laughing
Ne vem pa, če je to za avto ali po osebi, jaz sem bil sam...

Odgovori s citatom
Prispevek  
jaz sem mu dal spomladi 2e za surfanje, želel je sicer več, za prespat pa mislim da je kolega placal 15e za "3 nočitve na plaži s ***zvezdicami"

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Odgovori s citatom
Prispevek  
O.K., no saj pol še ni tako hudo. Upam sicer, da so cene na avto, ne na osebo. Plaža s *** zvezdicami, hehe... a je zrihtal še tuš, pa WC, al bo to golf ponudba Wink No, vsaj cesta je zgleda zrihtana. Hvala za info.

Odgovori s citatom
Prispevek  
Dragi moji Slovenci. Jer ste moji najomiljeniji punioci štedišnog prašiča samo za vas ove jeseni pravim hokejsku ploskvu s pravom bandom. Naravno uz nju i gradela. Sardela skoro gratis 500 kuna.

Vaš Franjo

A za zimu vam pripremam posebno ponudu na China beachu. Šta da očekujete? E to je još mala tajna, ali spremite novce Smile

Onome štajercu koji me šraufcigerom napao kažite, da ču mu gume izbušit, dasku popišat i ovce na jedro naterat.

Odgovori s citatom
Prispevek  
Berem na vetercku da se je poleg Franja pojavil nov faktor. Inkasantka..s svojo rampo. Franjov asistent pa je tudi odprl svojo blagajno.

Pestro je pestro...

Lp
Mp

Odgovori s citatom
Prispevek  
Zdravo,

slucajno kaj novega glede spanja v teh dneh v zalivu?

Poglej uporabnikov profil MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
Nekaj jih spi na spotu, kako je z plačilom nevem. Večerja sem šel pogledati popoldan je bilo nekje okoli 10 jadrov v vodi.

Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 1 od 1