Hacked By Jackmodss :: Poglej temo - Preluka 8.11.2015

Odgovori na to temo Stran 1 od 2
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Preluka 8.11.2015
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek Preluka 8.11.2015 
Ta Preluka ima brado. Ze v petek sem bil preprican, da bom sel v soboto. Celo vstal sem pravocasno. Potem pa me je misel da se moram peljati tja dol in lesti v neopren odvrnila. Posledicno sem zajebal. Celo soboto zvecer sem preverjal podatke in ko se je koncni zmrdalo na 12 knts sva se z Rokom odlocila da greva.
Folka kar nekaj. Veter je bil ni pa ga bilo v izobilju. Ze takoj pri vstopu sem cutil da danes nisem ravno pravi. Ob svoh vetru sem komaj prisel do vetra. Potem sem cca 1.5 ure fural. Ob prvem plavanju ker ni sel vodni sem se pobral ven. In cez 5 minut je spustilo skoraj do 0. Kakih 1/3 vozacev je potrenirala mankoca. In to je bilo to za ta dnar.
Voda topla. Zunaj tud ok. Dila 111 fsw jadro 5.8. Vozacev recimo 30-40.
Prva preluka letos in tudi zadnja SmileSmile
pisano na telefonu
Lp
Mp

Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek  
WTF?????

S slalom opremo ( 8,4 ) sem vozil cca 45 min, pa še to na refule med recimo ene dobrih 20 surfači.
Verjetno najbolj v kurcu Preluka kar jih pomnim. Kje se je zataknilo nimam pojma. Ni čudno, da jo ne maraš, če hodiš na tak bulšit, pa še takrat imaš vklopljeno aplikacijo domišljije.

Včeraj, 7.11.2015 pa na odprtem super pogoji za slalom opremo, v zalivu pa precej refulasto in pa predvsem dosti hladneje kot kilometer ali dva nižje.

Oba dneva pa neverjetno toplo za ta letni čas.

LP Mihi

Odgovori s citatom
Prispevek  
Ker sem imel še na popravilu ta veliko jadro sem šel noter z 4.7....
Glisiralo se je dokler se je ...potem pa kot so napisali drugi...
Tudi jaz sem plaval....Volosko...Kamp Preluk.
Odlična jutranja rekreacija....
Črtica pa je..
Ni se za pritoževat..

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek  
Surfal nisem v preluki ker sem imel od maja strgano ahilovo tetivo. 6 mesecev sem imel prepoved . U preluko zarad nabijanja u bistvu se ne bi smel.
na vodo sem sel ob 6.30 iz vode 7.40. Skoz nisem glisiral.je pa takrat pihalo tako da sem se imel fajn. Kako so se ostali imel nisem sprasval. A je blo tocen 30 ljudi res ne vem. Men se je zdel da jih je blo.
zapis je vedno subjektiven. Men je blo za prvic letos fajn. Teb verjeno za 30 sranje. Zadnjic zato ker me zebe.
Report je vedno moje osebno dozivetje dneva, ljudi, kraja, itak da niso faktografski. Faktografov ne bi pisal. ..ko bo prvi napisal da so brezvezni se bom preselil na blog.

lp
mp

Odgovori s citatom
Prispevek  
A dej dej, pa ne biti zdaj takoj užaljen.

Če pač napišeš report, kar je super, je fer, da poročaš realno. Med vozit 1,5h in v eni uri 10x zglisirati za 200m je pač ogromna razlika!

Verjamem pa, da ob vrnitvi po poškodbi vsako glisiranje prinaša neizmerno veselje.

Pivo ob priliki!

LP Mihi

Odgovori s citatom
Prispevek  
Ma sej nisem uzaljen. Surfarska je ena taka ribiska. Nikol ne bosta dva istga dne isto vidla. Midva mava recmo okol 90 kg. Jaka vetercek ma okol 70. Dons k je blo vmes ok je reku da mu je blo prevec s 5.2. Men je blo glihprav ti bi komot drzal 9.0 . Isti veter 3 dozivetja. Pac napises svojga. Drug svojga pod tabo.
Vidu sem enga s 4.5 in je glisiral. Vidu enga s kratkimi rokavi. Vidu ene s kapucam in rokavicam pa life jacketu. Ob 8.45 je en celo v tisti 0 mal preglisiru nazaj z refulom. Kaj je pol fer in kaj je bilo. Neki je blo. Ni pa blo top. Folk se ni glih nafuru. Ni pa bil nateg. Vrjetno bi bosanci se najbolj zadeli z.. bilo je svega, samo je picka falila SmileSmile

Ampak ce recimo gledamo en daljse obdobje imas prav. Kaksen presezek danes ni bolo. Edino glede plavanja ker tolk folka se nisem videl dozdaj plavat. Pa recmo da ene 8 let hodm u preluko.
lp
mp

eno pivo ti. En jaz. Smile

Odgovori s citatom
Prispevek  
no sem danes ostal doma iz čiste lenobe, se mi ni dalo iz postelje. mi lenoba nikoli ne pride prav, danes očitno pač

Odgovori s citatom
Prispevek  
Ja tako kot je rekel MP jaz sem z 5.2 vozil na polno (70kg). Glisiral večinoma časa. Na začetku je bilo sploh idealno, tudi gladka voda kasneje pa razbita v zalivu pri kampu pa tudi dostikrat na over.

Pogledal sem tudi posnetke naglavne kamere in mislim da drži kar je napisal MP.

Edino crknilo je pa res hitro. Ponavadi ko zmanjka baterije imam še vsaj pol ure za odfurat tokrat pač ne. Pa toliko plavalcev v Preluki tudi še nisem videl. Tudi jaz sem kakih 30m ko je bila čista 0 preplaval potem pa sem ujel reful in priplutal do obale.

Če primerjam z torkom, mi je torek ljubši predvsem zato ker je bilo manj gužve drugače kar se tiče surfaške potešenosti pa primerljivo.

Poglej uporabnikov profil Obišči avtorjevo spletno stran
Odgovori s citatom
Prispevek  
Med pavzo sem na hitro skup vrgel en video. Materiala je bilo za malo več kot 1,5h tako da z vsakega polurnega posnetka zajel dobrih 5 min.

https://youtu.be/kMCwh6ZEOqg

Odgovori s citatom
Prispevek  
Jakadinho je napisal/a:
Med pavzo sem na hitro skup vrgel en video. Materiala je bilo za malo več kot 1,5h tako da z vsakega polurnega posnetka zajel dobrih 5 min.

https://youtu.be/kMCwh6ZEOqg

Živ dokaz da je pihalo. Zakaj se nisi malo bližje meni vozil, da bi imel kakšen posnetek Smile.

Poglej uporabnikov profil MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
Jaka, kaj pa imaš to za eno kamero?

Odgovori s citatom
Prispevek  
Matjaž povej kakšno jadro imaš da pogledam če sem naredil kakšno špuro zraven Wamos

Žiga kamera je isaw a3 extreme. Ful zadovoln. Odlična kvaliteta za normaln dnar.

Odgovori s citatom
Prispevek  
Jakadinho je napisal/a:
Matjaž povej kakšno jadro imaš da pogledam če sem naredil kakšno špuro zraven Wamos

Žiga kamera je isaw a3 extreme. Ful zadovoln. Odlična kvaliteta za normaln dnar.

rumen superfreak Smile ne moreš zgrešiti Smile

Poglej uporabnikov profil MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
Ja res kr šajna vn Mr. Green
Večinoma časa si vozil višje od mene tako da se vidi samo ena rumena pika. Malo bližje mam edino posneto ko je crknilo (plutaš in na štrik vlečeš) če ti kaj pomaga Very Happy

Odgovori s citatom
Prispevek  
Jakadinho je napisal/a:

Če primerjam z torkom, mi je torek ljubši predvsem zato ker je bilo manj gužve drugače kar se tiče surfaške potešenosti pa primerljivo.

Gužva?! Pa pridite enkrat v Mb na šoderco, ali pa v MS... pa boste videli kaj je to gužva... ko pri vsaki špuri ciljaš vmes...

Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 1 od 2
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja