Hacked By Jackmodss :: Poglej temo - Rhodos - 20-25.6.2015

Odgovori na to temo Stran 2 od 3
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Rhodos - 20-25.6.2015
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek  
mihi je napisal/a:
Predvsem bi bilo potrebno pogledati track, kdaj je bil Max. hitrost izmerjena.
Lahko se zgodi med vodnim štartom, ko GPS izgubi signal in ga spet dobi in ga zmede itd...

Če bi s to opremo dosegel 59,5 km/h bi vriskal od veselja že ob samem občutku drsenja pri hitrosti, kateri se prej verjetno nisi nikoli niti približal. 69,5 pa je na rekreativnem nivoju s tako opremo žal krepko nedosegljivo.

V kolikor te zanima mi pošlji track, ga vržem v software in zadevo preverimo.

LP Mihi

Ja ok, imam track, to je dve uri surfarije med katero se je zgodil tale čudež High5

lp,
Bojan

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek  
Zlo sem bi presenečen, ko sem vidu tz številke, sam sem pričakoval neki okrog 50...
Bom pa preveril tole mojo 405-ko tko da se bom peljal v avtu in primerjal hitrosti, pa da vidmo kolk je to odstopanja od realnosti.

lp,
Bojan

Odgovori s citatom
Prispevek  
Voodoo je napisal/a:
Meni je do sedaj v Preluki z Tabou Rocket 115 LTD in jadrom Volt 6.4 uspelo sam enkrat prebiti 50km/h, vsaj tako je kazal Endomondo. Pa nisme čisto prepričan, če je bilo res 50km/k, ker tako je kazal max speed, ko sem pa na grafu gledal, je bilo pa ene 44km/h maksimalno. Tako da ocenjujem, da navadni smrtniki razvijemo hitrosti nekako maksimalno med 40-50km/h.

Je bilo pa kar na overpover, pa voda čist čist mirna, malo downwnd tam pri Volovskem. Me je bilo pa kar strah, sem bil čist trd in samo čakal, me bo katapultiral oz kako drugače utrgalo z dile Smile

Se mi zdi, da je to nekako max te dile in jadra.. Nekako imam občutek, da jo že voda začne bremzat pri taki hitrosti, oziroma upor in vse skupaj. OK, verjetno v rokah profesionalca se da še kaj iztisnit.

Moram pa enkrat probat slalomco, da vidim če to res tako leti, kot pravijo Smile

Kakšen smernik pa imaš na tej deski (dolžina, proizvajalec, model)? Jaz imam namreč enako desko in smernik od BUG-a, 'slalom' 2014. V določenih trenutkih mi v Preluki z S-typeom 7.8 uspe dilo spraviti čisto na smernik in takrat se praktično ne sliši več 'pokanja' od čopa... in takrat se mi zdi, da res leti... to se mi zdi maksimum te dile, vendar bi pa moral enkrat res meriti kako hitro gre. A s pametnimi telefoni in vgrajenim GPS-om ima kdo kakšne izkušnje? Glede na to, da imajo tudi G-senzorje in podobne zadeve, bi s kakšno pametno aplikacijo znalo dati relevantne rezultate.

Poglej uporabnikov profil ICQ številka
Odgovori s citatom
Prispevek  
Fico,

praktično vsi uporabljamo GPS RESULTS. Program je plačljiv. Mislim pa, da nima smisla plačati in pregledovati podatke, če je že sama meritev iz telefonov ipd. popolnoma netočna.

http://www.gps-speed.com/index.html

LP Mihi

Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek  
Kam ti pošljem track ?

lp,
Bojan

Odgovori s citatom
Prispevek  
thejan je napisal/a:
Voodoo je napisal/a:
Meni je do sedaj v Preluki z Tabou Rocket 115 LTD in jadrom Volt 6.4 uspelo sam enkrat prebiti 50km/h, vsaj tako je kazal Endomondo. Pa nisme čisto prepričan, če je bilo res 50km/k, ker tako je kazal max speed, ko sem pa na grafu gledal, je bilo pa ene 44km/h maksimalno. Tako da ocenjujem, da navadni smrtniki razvijemo hitrosti nekako maksimalno med 40-50km/h.

Je bilo pa kar na overpover, pa voda čist čist mirna, malo downwnd tam pri Volovskem. Me je bilo pa kar strah, sem bil čist trd in samo čakal, me bo katapultiral oz kako drugače utrgalo z dile Smile

Se mi zdi, da je to nekako max te dile in jadra.. Nekako imam občutek, da jo že voda začne bremzat pri taki hitrosti, oziroma upor in vse skupaj. OK, verjetno v rokah profesionalca se da še kaj iztisnit.

Moram pa enkrat probat slalomco, da vidim če to res tako leti, kot pravijo Smile

Kakšen smernik pa imaš na tej deski (dolžina, proizvajalec, model)? Jaz imam namreč enako desko in smernik od BUG-a, 'slalom' 2014. V določenih trenutkih mi v Preluki z S-typeom 7.8 uspe dilo spraviti čisto na smernik in takrat se praktično ne sliši več 'pokanja' od čopa... in takrat se mi zdi, da res leti... to se mi zdi maksimum te dile, vendar bi pa moral enkrat res meriti kako hitro gre. A s pametnimi telefoni in vgrajenim GPS-om ima kdo kakšne izkušnje? Glede na to, da imajo tudi G-senzorje in podobne zadeve, bi s kakšno pametno aplikacijo znalo dati relevantne rezultate.

Original smernik sem odlomil, tako da imam zdej že par let Select SRX FreeSlam 38cm. Sem pol razmišljal ja, da bi verjetno z slalom smernikom bilo nekaj razlike... samo moram najprej tega odlomit Smile

PS: kakšna pa je razlika napram navadnemu smerniku na tej deski?

Drgač pa ja, jaz sem to meril s telefonom in aplikacijo - Endomondo. Tole je recimo iz Barkol:

http://app.endomondo.com/workouts/518308960/3846172

Verjento max speed ni realen, ker tam spodaj na grafku se nikoli ne približa tej hitrosti... Pomojem je pa tam na grafku kar realna hitrost... +- kakšen km/h.. Kaj misliš mihi?

Odgovori s citatom
Prispevek  
Jaz sem na rocketu 125 s 7.2 izmeril 10s povprecje 29.50 vozlov in 2s povprecje 29.90 vozlov. Je pa bilo "izmerjeno" s Suunto Ambit 2R uro na kateri imam nalozeno aplikacijo za speedsurfing. Tako da spet vprasanje verodostojnosti Very Happy

U bistvu sem z rocketom kar nekajkrat prisel do 29.50 vozlov povprecja, magicne 30tke pa mi se ni ratalo razbit. Tudi zadnje pol leta odkar sem rocketa zamenjal za speedsterja, se ni slo cez 30. Tako da rocket je kr huda dilca!

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Odgovori s citatom
Prispevek  
mihi je napisal/a:
Fico,

praktično vsi uporabljamo GPS RESULTS. Program je plačljiv. Mislim pa, da nima smisla plačati in pregledovati podatke, če je že sama meritev iz telefonov ipd. popolnoma netočna.

http://www.gps-speed.com/index.html

LP Mihi

Mihi, hvala za analizo tracka, hitrost je bila cca 23 vozlov, da ne bo prevelke foušije High5

lp,
Bojan

Odgovori s citatom
Prispevek  
to je čez 40 km/h!! bravo. Čestitam.

lp.
mp

Odgovori s citatom
Prispevek  
mp je napisal/a:
to je čez 40 km/h!! bravo. Čestitam.

lp.
mp

Kaj je to zajeb... al resno Smile

lp,
Bojan

Odgovori s citatom
Prispevek  
resno mislim. jaz nisem prišel na to cifro.., pa sem takrat stoka 105 in 7.1 warpa vozil. res pa da nisem upal do konca našponat ker sem si enkrat pri padcu kar fino rebra preštel.

l.p.
mp

Odgovori s citatom
Prispevek  
mp je napisal/a:
resno mislim. jaz nisem prišel na to cifro.., pa sem takrat stoka 105 in 7.1 warpa vozil. res pa da nisem upal do konca našponat ker sem si enkrat pri padcu kar fino rebra preštel.

l.p.
mp

Very Happy

lp,
Bojan

Odgovori s citatom
Prispevek  
Z gps poleg razdalje in hitrosti vsaj lahko preštejem kolikokrat sem padel. Moj telefon ni ravno za v vodo in kar okoren, pa sem našel tole napravo. A ima kdo kakšne izkušnje s tem?

http://www.amazon.com/G-PORTER-GP-102-Multifunction-Device-Logger/dp/B00F8AJQ9S

Nekdo je napisal, da je super za windsurf.

http://boardsurfr.blogspot.com/2014/07/a-smaller-better-cheaper-gps.html?m=1

Odgovori s citatom
Prispevek  
BojanI je napisal/a:
mp je napisal/a:

l.p.
mp

Very Happy

lp,
Bojan

Včeraj sem naredil primerjalni test z avtomobilom in je bila meritev hitrosti čist pravilna, kako pa to ?

lp,
Bojan

Odgovori s citatom
Prispevek  
Jaz imam telefon itak vedno sabo, zaradi varnosti, tako da mi je vseeno če imam še GPS prižgan, da vsaj približno vidim Very Happy

Uporabljam pa Sports Tracker, tu je primer iz Punata:
http://www.sports-tracker.com/workout/filipslo1/5558c949e4b065a9aaac95da

Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 2 od 3
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja