Hacked By Jackmodss :: Poglej temo - Rhodos - 20-25.6.2015

Odgovori na to temo Stran 3 od 3
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Rhodos - 20-25.6.2015
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek  
BojanI je napisal/a:
BojanI je napisal/a:
mp je napisal/a:
resno mislim. jaz nisem prišel na to cifro.., pa sem takrat stoka 105 in 7.1 warpa vozil. res pa da nisem upal do konca našponat ker sem si enkrat pri padcu kar fino rebra preštel.

l.p.
mp

Very Happy

lp,
Bojan

Včeraj sem naredil primerjalni test z avtomobilom in je bila meritev hitrosti čist pravilna, kako pa to ?

lp,
Bojan

Z avtom si testiral zadevo pri konstantni hitrosti in brez posebnih hitrih sprememb hitrosti in smeri.. Pri teh pogojih je skoraj vsak GPS precej natančen.. Pri surfanju je zadeva precej drugačna, sploh če upoštevamo, da lahko v določenih trenutkih pod vodo izgubi signal, zadeva se trese, pa katapultira in nasploh prihaja do takšnih in drugačnih nepredvidljivih premikov. GPS pa vse beleži v svojem ustaljenem ritmu. Meni je max na displeju pokazal že tudi 90 km/h.. Sicer pa še nisem presegel 50km/h, sem pa nekajkrat že bil v bližini.

Lp,A

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
Pripenjam še slike enega Bojanovega tracka in enega svojega iz ene povprečne Preluke. Na slikah se lepo vidi razlika v zapisu točk in posledično tudi količini uporabnih točk za natančnejše merjenje hitrosti. Medtem, ko je Bojanov track popolnoma nezvezen, razsejan in iz tega vidika neuporaben je moj zvezen , točke si sledijo v smiselnem zaporedju brez prekinitev itd. Slab software pač poveže vse točke s črto, ki jo prilagodi, da je le-ta čim manj zlomljena....zgleda popolna. Dober software pa točke, ki so nelogične eliminira (npr. pospešek od točke A do B v vrednosti 10 m/s2 pač pri surfanju ni možen ) in tako ostane slika kot jo vidite na Bojanovem tracku. V kolikor so točke v mejah softwarea, pa je track čist. Pa še tu je verjetno natančnost "precej" slaba....a vseeno dovolj dobra, da se lahko na podlagi tega organizirajo razna tekmovanja.

Tako je povsem mogoče, da je Bojan presegal hitrost 23 vozlov, a je v tem delu track nekvaliteten in zato nerealen in eliminiran. Verejtno je tudi brez problema letel krepko preko 50 km/h, pri 69,5 km/h pa žal odpove fizika!

LP Mihi

Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek  
Mislim, da te že zdaj na mejlu čaka nekaj trackov za analizo ( ne mojih ) Laughing

lp,
Bojan

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek  
Jaz uporabljam Garmin FR 405 in sem cisto zadovoljen z informativnimi podatki, ki jih dobim. Ce drugega ne, imam namesto ure, pa vidim koliko km naredim.
Tudi sam sem bil ze zelo blizu 50 km/h, kolikor je ze to tocno, do 30 vozlov mi pa se kar nekaj manjka, pa v copu ne verjamem da bom dosegel.

Me pa zanima kako zascitite mobitel med srfanjem, pa kam ga date?

Lp

Odgovori s citatom
Prispevek  
Jaz imam tole vrečko, k jo dam za vrat in pod neopren, oziroma včasih jo dam v mali nahrbtnik(imam ga za camelbak).

Odgovori s citatom
Prispevek  
Jaz sem si ravnookar naročil Otterbox Presever za mojega Samsung S4:

http://www.androidguys.com/2014/02/05/otterbox-preserver-review/

Na Ebayu s poštnino za 25$. Pa da vidimo če je vreden skoraj 90&, al kolk že oglašujejo Smile

Pri teh navadnih torbicah mi gre to naživce, da je vse neki okorno, pa še dost hitro se mi začne trgat.. da imam pa telefon še v eni vrečki pa potem v tej tulcu.. je pa že malo preveč Smile

Odgovori s citatom
Prispevek  
Tale software (GPS results) je pa res nekaj popolnoma drugega kot tisto kar sem dobil zraven navigacije, GPS mi sicer zapisuje točke na 1 sekundo in s tem programom sem dobil precej drugačne in bolj smiselne rezultate o hitrostih kot sem jih imel doslej...

Samo nikjer pa ne najdem podatka, kakšen je limit trial verzije.. Mihi ti boš vedu pomoje, ane?

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
Pomoje 30 dni ali kaj podobnega.

LP Mihi

Odgovori s citatom
Prispevek  
Trenutno je GPS ekipa iz Avstralije (začetniki GPS Speed booma poleg Nizozemcev) navdušena nad GPSLogIt programom (http://www.gpsresults.com/gpslogit.html). Trenutno je še zastonj, dela na GSM android aparatih in ima zvočno podporo (daš ga v vrečko, priključiš slušalke in ti govori hitrosti ali pa odšteva pred startom regate). Tudi analiza natančnosti je za hitrost dobra (preko notranjega GPS v telefonu), le pri Alphah še malo odstopa od GT-31.

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek  
Jaz sem pred leti v Dahabu z F2 SX-om, ki je imel na deski GPS števec, iztisnil na flahu 53 km/h, pa sem imel občutek, da letim kot raketa! Od drugih na wave in fun deskah sem bil hitrejši, kakšni profi slalomaši in formulaši so me seveda tudi šišali. Opazoval sem hitrost zglisiranja (tam 15-18 km/h), potem prehod v stabilno glisiranje (nad 20 km/h), občutek hitrosti je prišel že tam nad 35 km/h, nad 45 km/h pa je za rekreativca feeling že prava raketa ... na valovih tako hitrost po mojem z navadno opremo težko dosežeš.

Potem sem se spravil še na 66l speed desko -- žal nisem imel GPS števca, da bi izmeril hitrost, zagotovo pa vem, da je, ko sem jo stisnil do konca na flahu, šla krepko več kot 53 km/h, verjetno tudi več kot 63 km/h. Ko sem se enkrat pred jibe-om razsul, sem odletel in celo naredil žabico ... Mr. Green

Ah, ti km/h ... glavno da sem užival! In ker imam najraje wave deske, sem preklopil nazaj na Guerillo in se prepustil užitkom ... Tako kot se bom jutri zjutraj. Buuuuurjaaaaa!

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
Nara, ti si legenda Smile

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 3 od 3
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3