Hacked By Jackmodss :: Poglej temo - ALADIN DADA?

Odgovori na to temo Stran 1 od 1
ALADIN DADA?
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek ALADIN DADA? 
Živjo,

morda kdo kej ve, kaj se j ezgodilo z Aladin DADO?

javlja napako:

Forbidden

You don't have permission to access /vreme/napovedi in podatki/dada/ on this server.
Apache/2.2.22 (Debian) Server at www.arso.gov.si Port 80

je kakšn adomena potekla.. al so jo zdej konončno skinl..? Škoda, za Lignano je bilo top

Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek  
Tudi jaz to opažam že nekaj dni oziroma sem bil celo gor, ko sem pa čez eno uro ponovno osvežil je pa zalegal. Zgleda, da so ukinili, so pa že nekaj časa napovedovali. Smo se pa o tem že pogovarjali, mislim da prav na totem forumu, ko so hoteli ukinit pa so se premislili vsaj za nekaj časa. Jaz lahko samo rečem katastrofa! Edini zanesljiv slovenski model in še to je teba ukinit. Enako kot z vsemi dobrimi stvarmi v tej državi. Evil or Very Mad

Odgovori s citatom
Prispevek  
To je to: http://www.totisurf.com/debata/viewtopic.php?t=9945&highlight=dada

Odgovori s citatom
Prispevek  
Sem mal prebral komentarje na linku in lahko samo vprašam, je po 5 letih kaj bolje?

Odgovori s citatom
Prispevek  
Vztrajam pri osnovnem starem mnenju, da je uporabniška izkušnja za ARSO španska vas. Moje mnenje je, da oni te modele delajo bolj zase, ker pa gre vse skupaj iz javnega denarja pa kao dajo na voljo uporabnikom. Podobno je tudi pri napovedi za hribe- nepregledna, nejasna, po domače pofl..

l.p.

mp

Odgovori s citatom
Prispevek  
Se popolnoma strinjam mp.

Odgovori s citatom
Prispevek  
Je pa recimo plazovni del na razmerah v hribih (za razliko od splošne napovedi) prav vzorčno razumljiv , uporabljiv, čudovit, najlepejši in kar je teh Trumpovskih pridevnikov.
http://www.meteo.si/met/sl/weather/bulletin/mountain/avalanche/

Odgovori s citatom
Prispevek  
Me prav zanima kaj bo JP povedal, ker trenutno je odsoten. Sicer pa, vsi ti modeli, ki podajo bolj točne informacije, so itak namenjeni tistim, ki jih znajo uporabljati, predvsem pa jih za svoje delovanje, pa je to amatersko ali profesionalno, nujno potrebujejo. Kaj si lahko pomagamo z modelom, ki je vprašljive zanesljivosti. Za lajike je čisto vseeno, ker ne rabijo in ne uporabljajo ne enega ne drugega, za večino je torej dovolj podatek, da bo npr. pihala burja šibka, zmerna,... Za tiste, ki pa te podatke nujno potrebujemo (jadralci, letalci, pomorci, ribiči,...), je pa ta nov Aladin model brez vrednosti, da o Inci sploh ne govorimo. Sem naredil primerjavo in to večkrat, zato so to preprosta dejstva in navednih dveh modelov sploh ne gledam. Dada je vedno bila tista na osnovi katere sem se odločil, grem ali ne.

Torej se lahko preprosto vprašamo, komu je to sploh namen?! Profesionalcem in amterskim navdušncem ne, za vse ostale, ki morda 1x letno to pogledajo je BV in torej komu je to sploh namenjeno?! Zposlenim (M)ARSOvcem, ki se jim fajn zdi, ker lepo izgleda in so tako upravičili svoj obstoj in visoke plače za nebulozne projekte, ki so sami sebi namen?! In to ste/smo itak ugotovili že mp ter ostali in to že leta 2014 (glej link zgoraj), so pa stvari do danes šle v tej državi samo na slabše. Evil or Very Mad

Odgovori s citatom
Prispevek  
ja., model ki so ga odstavili je dejansko zmodeliral uporabno točne podatke. je bilo večkrat preverjeno opaziti, da so dovolj točno napovedali tudi tisti (včasih rizični, mejni) jugo, ki še "kolkr tolko" dobro vleče, da se splača nekomu tudi od "mal dlje" pripeljat na obalo. bi bilo že treba vedeti, da (staro?) kljuse, ki dobro teče nima smisla kar tako menjati.

Odgovori s citatom
Prispevek  
imel sem pomoje najbolj kmečko metodo in dodelano od vseh: dve dolgi zastavici 5.0, ena dolga ena kratka 5.8 mogoče, dva ali več časovna termina- verjetno se ne bom nasral, en hud časovni termin- verjetno se bom nasral, ampak res že dolgo nisem bil na vodi Smile , več kot dve dolgi zastavici in več kot dva termina- 4.5 in gassssssssssssssssssss!!!

l.p.

mp

Odgovori s citatom
Prispevek  
Zgleda bo nekaj novega namesto dade, pustimo se pesenetiti v upanju, da vsaj tako zaneslijivo kot je bila DADA.

Odgovori s citatom
Prispevek  
No in kaj dogaja glede DADE oziroma njene nadgradnje?! Zgleda, da nič oziroma jaz še nisem zasledil nič novega. Evil or Very Mad

Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 1 od 1