Totisurf.com :: Poglej temo - Drage-Biograd 13-19.7.08..Analiza Maestrala,Jugo,Burja+SLIKE

Odgovori na to temo Stran 5 od 5
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
Drage-Biograd 13-19.7.08..Analiza Maestrala,Jugo,Burja+SLIKE
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek  
acototi je napisal/a:

Tudi jaz sem to mislil do letošnjih Pelješcov Laughing
No, upam da se bo situacija kaj izboljšala...

LP, Ačo

Zaenkrat se še ni izboljšala že cel teden samo za jadra 8+, pa še to samo po uro do dve na dan.

Lp s Pelješca

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek  
acototi je napisal/a:
Pooky Star je napisal/a:
Potem je moč maestrala enaka kot v Ravni-Girandeli?

Nisem še vozil na Maestral na V obali Istre, ampak glede na poročila ostalih ne bi rekel, da je njegova jakost v povprečju slabša kot v Dalmaciji.

Prijatelj je npr. približno teden dni preživel v Opatiji in celo s Formulo ni ujel niti enega dovolj močnega Maestrala (ali drugega vetra čez dan) v Moščenički Dragi, medtem ko je v Dalmaciji do sedaj bilo veliko večino dni dovolj za Formulo.

Po včerajšnjem pogovoru s tem prijateljem popravljam ta report:
v Moščenički Dragi v 2 tednih ni ujel niti 1 dneva dovolj močnega Maestrala, niti za Formulo (še dobro da je imel blizu Preluko...)

2 dneva pravi da je sicer pihnilo, ampak je crknilo preden je utegnil sestaviti opremo. Sicer verjetno ni imel sreče s terminom, ampak

(+) iz navedenega izkoristka 0% na V obali Istre in
(+) iz dejstva, da sem na Bolu/Pelješcu (v velikem "statisticnem vzorcu" tednov) običajno s Formulo imel 100% izkoristek (najmanj pa cca 85%)

bi sklepal, da se V-obala Istre po pogostosti pojavjanja dnevnega vetra za Formulo ne more primerjati z Dalmacijo.

LP, Ačo

Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek  
Zdravo.
Zelo dober report, hvala ti Wink
Acototi, misliš, če bi dopustoval na otoku Vrgadi, bi ujel najmočnejši maestral v tem kanalu?

Hvala in lep pozdrav,
P

Poglej uporabnikov profil
Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 5 od 5
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5