Hacked By Jackmodss :: Poglej temo - Med otoki 25 do 27.4.2017

Odgovori na to temo Stran 1 od 1
Med otoki 25 do 27.4.2017
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek Med otoki 25 do 27.4.2017 
Bila je ena lepših surfarij. Z dilopekom sva jo picila v torek opoldan in bila ob 17.00 na spotu. V vodo sem sel s Poisnom 5.0 in Flikko 90. Nekaj sem poglisiral,vecinoma pa gnjuril in nazaj ujel kaksen val. Potem sem ujel se par valov s pedlarco.
Naslednji dan 4.4 na over in tezko popisem, kako fino je bilo. Uglavnem 3 top sessni brez pranja.
Vceraj najprej pedlanje ko je veter pojacal pa se kaksna ura do dve s 5.0 pri cemer sem se kar hitro spokal ven, saj me je vse bolelo in tudi jadro sem napel za slabsi veter nemesto mocnejsi.

Spala sva v kombiju na spotu in taksne prvinske surfarije so mi pisane na kožo.
Ujel sem par lepih valov in to je to.
Pisano na telefonu zato mi grozen besednjak in črkovnjak oprostite.

Lp mp

Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek  
Tako je bilo ja. Vrhunsko lovljenje valov, mislim da kar najboljse kar se spomnim na "domacih" krajih. Na spotu bil takrat kot mp, prvi dan 2 uri s 5ko, drugi dan vecino casa 4.2, vmes se malo posupal, in na koncu (prakticno) sam polizal smetano dneva s 5.0, tretji dan pa spet s 4.2 do konca odprl zulje da je kri tekla. Tok dobrega vala pri nas res ne pomnim!

BTW, mp, ce te nic ne pere pol prevec na zihr furas Razz Mors tolk izzivat da dobis parkrat po p**** haha Smile

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Odgovori s citatom
Prispevek  
Zupo..SmileSmile zdej sem pač dober postal..(lastnahvalasepodmizovala.press) . U bistvu je razlika od vcasih da zdaj ne rinem toliko do obale. Res pa je tudi da manj tvegam.

lp
mp[/img]

Odgovori s citatom
Prispevek  
čez dan si pogum hranil za zvečer v kombiju, ane;)
Res je bilo fino, že dolgo nisem bil naslednji dan tako povožen kot sem danes!

Odgovori s citatom
Prispevek  
Bomba. Js tut čist mrtev dons Wamos

Odgovori s citatom
Prispevek  
Med katerimi otoki pa je to blo če ni skrivnost? Za en dan mrbit malo preveč vožnje?

Odgovori s citatom
Prispevek  
Luka - po 2 pirih mi je blo vseeno kaj bo SmileSmileSmile
Najboljš je naslednji dan ko te mentalno nokavtira kako fino je bilo in fizično ko prestevas misice ki te ne bolijo.
itak da ni logike iti za en dan, samo ko pofuraš si pa misliš ..vredno je bilo SmileSmile

Lp

mp

Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 1 od 1