Totisurf.com :: Poglej temo - Jugo 4.3.2017

Odgovori na to temo Stran 1 od 1
Jugo 4.3.2017
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek Jugo 4.3.2017 
Tega bi se lahko navadil. 3 modeli v dilopekovem super luksuznem kamperiću..tko smo zatrjevali blagajnicarki ki je opalila obvezno dajatev..poln frizider pive in zorjeni bifteki. Po zadnjem navalu kritik zaradi izbire kruha sem strajkal in smo grizli kajzerce najboljeg komšije, ki sploh niso bile slabe. Spat smo slil malo prej, vsi nekam zluftani od delovnega tedna. Eni so baje na par min nagazili in nekam zakrivljeni zjutraj kolovratili po spotu. Jih je pa friska voda hitro zravnala cim so prvi jib ali val osmodili.

Sobota je bila soncna in prepihana..fural sem kolikor sem mogel dolgo..nabil par lepih batin in sel ven z dobrim okusom v ustih in bolecimi misicami. Potem je bilo kosilo. Sicer sem imel idejo se enega kopanja vendar sem ugotovil da imam zlomljeno klipsno na loku. Odlocil sem se da bom koristen in sem svoje kinolosko znanje testiral na Žigatovem tamalem cucku. Pes je prezivel. Sedaj je skrajno ubogljiv SmileSmileSmile. Prijazen in srcen pa je bil ze prej :)Pod vecer je veter pojacal Luka je fural 3.9 in nabijal bombo na bombo. Epic!

Vozil 90 Flikko in GA IQ 5.0.

lp
mp

Iz Samsunga Note II.

Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek  
Od kod?

Poglej uporabnikov profil MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
Ehhhh, sem vedu, da se bo to enkrat zgodilo. Recimo tako, da so zadnje čase spot domorodci iz naše in sosednje države precej nesrečni zaradi obsega obiska dotičnega spota. Zato naj mi bo oproščeno, če se imena ne omenja.

Da vam bo lažje pri srcu, vstop je neugoden, izstop isto, vmes pa poka oprema. Če nisi dokaj suveren na Štangi, je brezveze hodit, ker ne boš užival, pa še daleč je, uglavnem beda od spota, če nisi vsaj približno navajen vala. BTW- jaz občasno ne grem, ker je včasih preveč in imam neko spoštovanje do njega, še zmeraj pa sem tam na valu bolj kot ne nebodigatreba Smile

l.p.

MP

Odgovori s citatom
Prispevek  
To ste bli v Puli ? Js res ne morem prepoznat tega spota iz tvojga reporta. Wink

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek  
ne, na Šobcu Smile

ojoj, zdej sem pa povedal, jbg..

lp.

mp

Odgovori s citatom
Prispevek  
MatjazK je napisal/a:
Od kod?

Iz Samsung Noteja
Razz
Saj lepo piše...

Poglej uporabnikov profil Obišči avtorjevo spletno stran
Odgovori s citatom
Prispevek  
Sej že vsi vedo, je bila že pred časom tema na Stylu o tem. Tega spota folk itak ne bo oblegu, je predaleč, pa jugo preveč negotov veter in ostalo kar si naštel. No je pa zanimivo, Punat je bil zelo slab, bolj za pluženje kot kaj drugega.

Odgovori s citatom
Prispevek  
Smer je bila zahodna. Dokaj neobičajna.
Manj dezja je ponavadi in posledicno manj tveganja.

Lp
mp

Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 1 od 1