Totisurf.com :: Poglej temo - Marina Julija, 19. 4. 2016

Odgovori na to temo Stran 1 od 1
Marina Julija, 19. 4. 2016
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek Marina Julija, 19. 4. 2016 
Na spotu sem bil ob 7:10. Nad obzorjem proti Sistiani in Trstu se je belina morskih pen dvigala v nebo v obliki bele zavese. Na vodi eno jadro, pa se ni prav dosti premikalo. Dečko je šel hitro ven in poročal: "Premočno in preveč razbito."
Malo sem počakal, sestavil opremo in odtekel 15 minut za ogrevanje, potem pa v boj ...
Bliže obali se je še dalo, od sredine zaliva naprej, pa je bilo brutalno, kar je bilo čutiti kot zoprn prš drobnih kapljic po obrazu v najmočnejših refulih (+40 vozlov?) in v neobvladljivem frfotanju jadra (mislim, kako neki vozijo tisti norci na Red Bull storm chaseu??).
V luknjah se je še nekako dalo voziti ... Po treh 20-minutnih rundah sem videl, da se je veter umiril in sem se zapeljal do plitvine. Od 9. do 11. ure je pihalo res lepo - ob višku plime. Smile
Po 11. uri je naglo spustilo in sem se še ravno uspel priti do obale brez plavanja. Čez 15 minut je spet malo pojačalo in sem ujel še pol urce spidiranja po zalivu. Nekateri so s 5-kami vozili še do 13. ure.
Vsekakor lepa črtica. Mr. Green

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 1 od 1