Totisurf.com :: Poglej temo - Štanga 28.2.2016

Odgovori na to temo Stran 1 od 1
Štanga 28.2.2016
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek Štanga 28.2.2016 
Stanga je bla dobra pa ni bla. Dobra je bila ker je bilo kar nekaj vala. Ni pa bila dobra ker bi po napovedi morala biti epska Smile. Uglavnem 60% sem pluzil, 10% valovil, ostalo recimo glisiral. Sem tudi plaval.
Bilo je kar nekaj ljudi. Vmes en dokaj dober nemec z oznako G44.
Vozil sem 5.0 in 90 litrov.
Bilo je ene 14 stopinj, voda ima baje 12.
Bili so eni dobri trije valovi odpeljani z moje strani, skocil nisem niti enkrat.
In to je to.
ps un z oznako je na valu obrnu onefoot backloop. Pa flako pa shovita in se ene par trikov katerih ime ne poznam

lp
mp

Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek  
G44 - Wamos hudo! Men bi blo usen tut ce bi sam plavou gor pa dol pa gledou mojstra Very Happy

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek  
Moram reči, da je posebno doživetje peljati kakšnih 20 metrov za svetovnim prvakom in gledati njegove vragolije na valu, ki je zame že spoštovanja vredna mrcina. On pa trike na polno. High5 Zgleda kot da ne zna pasti.
Res škoda, da ni bila Štanga epska , ker bi mi raja imeli kaj videti Smile

l.p.

MP

PS; Prisotni wsurfarji so tudi pokazi lep pristop, ko niso rinili vanj s selfiji in so spoštovali njegovo zasebnost.

PSS: Pa sorry vsem ostalim, ki sem se jim valjal pod valom. V opravičilo naj povem da je bil veter res svoh in da pospešeno zgubljam kile SmileSmile

Odgovori s citatom
Prispevek  
Ko so že pri Philipu - videl sem da vozi Severne; kakšna pa so Severne jadra, napram Northsailsu recimo? Nisem še imel priložnosti jih vozit, sem bil pa že zelo blizu na Pelješcu, hehe Smile

Lp

Odgovori s citatom
Prispevek  
High tech materiali. Dragi kot zafran. Drugac pa jadr k jadr. Tile blade so baje kot combat od prajda. S1 tud hvaljo.
U bistvu je tezko reci a so jadra vredu ali ne ker imamo razlicne potrebe. Vcasih se zgodi da dolocenim jadrom posamezne lastnosti ven udarjo. Npr simer iron 2011 je vleku k nor. Isto goya banzai prvi model. Naish boxer je blo treba skoz mal popravlat med voznjo. Hsm fire pa ni zglisiral. Zdej se bo sicer najdu kaksen k ma tocen ta jadr pa bo reku da ni res SmileSmileSmile .

torej severni so odlicni. A so res tolk boljsi kot so drazji je pa drug vprasanje.
Btw. Vozil je obicno fabriško Sb code wave 92.

Lp
m

Nazadnje urejal/a mp 29/02/2016, 20:31; skupaj popravljeno 1 krat
Odgovori s citatom
Prispevek  
Je bila kar dobra štanga, kljub temu, da je bil kar precej luknjast veter. Edino mal predolgo smo moral čakat, da je začel pihat. Zame je bil 4.8 kar prava izbira, edin kmal po tem ko sem prišel do vala, je pa nevihta usekala za tistih 10 minut in sem ven zgasnil. No sej pol je itak spustil veter.

Fajn je bilo Kosterja videt na spotu Smile

LP!
BAJS

Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 1 od 1