Totisurf.com :: Poglej temo - 10.10.2015 - Savudrija

Odgovori na to temo Stran 1 od 1
10.10.2015 - Savudrija
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek 10.10.2015 - Savudrija 
Pricakovanja so bila velika. Dobil sem dozvolo za 2 dni. Cel teden spremljal napovedi. Zamoril vse veter prijatelje. Celo za novo jadro obiskal shop...samo sem zaenkrat se na zvestem iq Ga.
In potem je padla prijetno vzvalovana in za 5.0 in 91 litrov prepihana Savudrija.
Zacel sem sicer s 5.8 ampak po par spurah stisnil ven. Bil sem pac ena od dveh sond Smile.
Na vodi od 12 do 17.30. Vmes ena pauza. Na koncu so me roke posteno bolele. Surf kondicija na psu.
Lep sem drajsal med in po valovih ter se izogibal skokom..razen enega..malo pac moras probat ne.
potem pa v razsirjeni druzbi na pico. Vmes sem ugotovil da je dusa potesena in jutrisnje jutranje seanse ne rabi. Zato sem picil domov pod tus.

lp
mp

Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek  
Marina turbina za 3,5 na pune, celo zelo fajn, kljub na hipe na meji voznosti.

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek  
Včeraj se nisem ravno navozil ... smo snemali nekaj prizorov za dokumentarec in sem stalno skakal ven in not ... So pa res luštni posnetki!
Danes je prav tako bilo tako-tako. Začel sem ob 9. uri, sprva zelo dobro, potem pa je postalo luknjasto in postopoma vse slabše ... Ob 11h je spustilo. Debela ura na vodi, skratka ...

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
RokS to govoriš z danes 11.10 ali za včeraj 10.10?

Ker včeraj 10.10 je bil polom! Sicer res za 3.7 a z ogromnimi refuli in luknjami, ogromno trave, oseka in "šoder" brez pravih rampic. Pa še crknilo je v momentu tako, da so eni po 1 uro plavali.

Odgovori s citatom
Prispevek  
Hoj, za soboto. mogoče so biti tisti malo pozni... zgodaj dopoldne je bilo čisto ok glede na to kako močen veter je bil. Precej konstantno. Se je pa potem trgalo in zgleda da sem šel ven ravno ko je crkovalo. Sem tudi plaval občasno. Morem rečt da ena boljših srufarij v vetru za trojke. Sem čul, danes da je potem tudi popolnoma crknilo...

Odgovori s citatom
Prispevek  
izola 10.10.15
sem se zaradi morebitnega dežja odločil da pridem nekoliko preje kot sem sprva predvideval. na vodo malo po eni uri. ravno je začelo malo bolj pihati. 5,5m2 zame prava izbira, na momente malo bolj poprijel. val velik, tudi kar nekaj lepih odskočnih ramp. po 1.5h me prežene žeja na kopno. ko stopim iz vode začne občutno popuščati in na koncu skoraj čisto spusti. po kratki pavzi poskusim ponovno na nekaj obetajočih refulov, ki pa se niso razvili. odšel ob pol petih že z rahlim dežjem. zelo dobro a kratko.
izola 11.10.15
sem hotel danes zjutraj ponoviti, pa je ob prihodu ob 9h začelo ravno popuščati, tako da ni bilo čez pol ure niti za slalom več. s kolegom malo motoviliva sem in tja in čakava na boljše čase. po vspodbudni informaciji se premakneva na piransko punto kjer dobro žge. medtem ko pripravim dilo spusti skoraj na nulo. na pivo pa domov.

Odgovori s citatom
Prispevek premantura 
hoj,
sob_premantura, 6.2 sicer vecino casa rahel dez ob burji,
ned. zut. _nula_, pakiram, ob 13h se ustavim pri _ribicu_ 7.3 par spur, pol pa dam
LP
bost

Odgovori s citatom
Prispevek Ližnjan 
Oba dneva s 4,5 Very Happy , večina pa s 5, kakšen tudi 5,5. V soboto je bila burja zelo konstantna, sicer je cel dan rahlo deževalo. Danes zjutraj pa rahel severnik, sredi dopoldneva se je nato najprej zbudilo sonce, potem pa tudi burja.

Lp, Tomi

Odgovori s citatom
Prispevek Re: premantura 
bostjan_ce je napisal/a:
hoj,
sob_premantura, 6.2 sicer vecino casa rahel dez ob burji,
ned. zut. _nula_, pakiram, ob 13h se ustavim pri _ribicu_ 7.3 par spur, pol pa dam
LP
bost

Mi smo pa v Premanturi v Nedeljo po mojem glih okol 13h s 5kami na vodo šli za dobro uro, pa še bi se dal na obroke potem glisirat.

Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 1 od 1