Hacked By Jackmodss :: Poglej temo - Lignano, 10.10.2015

Odgovori na to temo Stran 1 od 1
Lignano, 10.10.2015
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek Lignano, 10.10.2015 
Včeraj prvič vozil v Lignanu in moram rečt, da bo pomojem to postal moj favorite spot Smile

Pihalo je dopoldne za petke, potem pa dvignilo za štirke. Domačini so rekli, da glede na to, koliko je pihalo, ni bilo nekega velikega vala, meni se je pa zdel ravno prav za rajdanje - no, lahko bi bil malo večji Smile. Veter dokaj konstanten, po četrti uri je pa začelo spuščati.

Ljudi kar veliko, na vodi vedno med 50-70 ljudi, ni bilo pa nikoli neke gužve ala Ližnjan, se ljudje kar razporedijo po valovih. Znalci delali loope, backloope... skratka ućivancija na polno, komaj čakam novi Lignano!

Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek  
Popolnoma enake emocije so me prevevale ko sem sam prvic fural tam. Pravijo pa da je sottomarina se 2x boljsa ko dela. Italijo itak prevec zanemarjamo zaradi "ljepe njihove" nazalost. Pa mi je ljepa njihova ornk fajn, da se razumemo

lp mp

Odgovori s citatom
Prispevek  
A danes dela? Kako vemo da je napoved (smer,jakost) za Lignano prava?

Odgovori s citatom
Prispevek  
Danes pomoje ne dela. Smer mora biti bolj vzhodna..naj me kdo popravi ce sem falil. Pihat mora pa kar mocno pod 10 ms je po moje kar konkretna moznost natega. Verjetno bi Oldbonez vedel najvec svetovati na to temo
lp
mp

Odgovori s citatom
Prispevek  
Huh, do Sottomarine je pa kar daleč za en dan, 280km Smile

Drtač je men super, samo da se fura - samo če pa lahko zbiram, mi je pa Lignano Top.. fokler ne bom kaj polomil, I guess Smile

Odgovori s citatom
Prispevek  
Tudi jaz sem bil včeraj prvič v Lignanu in tudi meni kamot postane top spot Smile. Val lep, rampice super, pa še kdaj malo side on shore. Vozil 4,7 kdaj malo preveč, kdaj malo premalo v povprečju pa odlično. Na plaži in v mestu pa pravi peščeni vihar in mesto duhov, Razen srferjev, kajterjev in peska nikjer nobenga. l.p.

Poglej uporabnikov profil MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
Sem slisal da obcasno pridejo Brazilci in je pametno poskrbeti za varnost vozil in stvari.
lp
mp

Odgovori s citatom
Prispevek  
Voodoo je napisal/a:
Huh, do Sottomarine je pa kar daleč za en dan, 280km Smile

Drtač je men super, samo da se fura - samo če pa lahko zbiram, mi je pa Lignano Top.. fokler ne bom kaj polomil, I guess Smile

Se skoraj vedno pelem tako razdaljo na enodnevne surfarije Smile

Odgovori s citatom
Prispevek  
Hja, mi ljubljančani smo malo razvajeni Smile

Ampak ja, na super napoved, pa da je poln avto ljudi, bi šel tudi tolk daleč, valda High5

Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 1 od 1