Hacked By Jackmodss :: Poglej temo - Koprski zaliv, 1.10.2015

Odgovori na to temo Stran 1 od 1
Koprski zaliv, 1.10.2015
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek Koprski zaliv, 1.10.2015 
Včeraj popoldan je med Ankaranom, Žusterno in Debelim rtičem pihala v sunkih kar močna burja za večjo slalom opremo. Največ vetra je bilo pod debelim rtičem, okoli 25kn. morda občasno tudi več. Lepo surfanje, ob žal, vsakič nekoliko hladnejšem morju.
JanezP.

Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek Re: Koprski zaliv, 1.10.2015 
Janez Polajnar SLO405 je napisal/a:
Včeraj popoldan je med Ankaranom, Žusterno in Debelim rtičem pihala v sunkih kar močna burja za večjo slalom opremo. Največ vetra je bilo pod debelim rtičem, okoli 25kn. morda občasno tudi več. Lepo surfanje, ob žal, vsakič nekoliko hladnejšem morju.
JanezP.

A ti tud kdaj not padeš? Very Happy

Odgovori s citatom
Prispevek  
Se trudim da čim več-krat...
JanezP.

Odgovori s citatom
Prispevek  
Very Happy meni manjka še nekaj znanja za lepe jibe brez padcev. Tako sem redkokdaj suh na surfu.

Odgovori s citatom
Prispevek  
Se splača iti v vodo na burjo tudi kje okoli Ankarana, ali je najboljše kar iz Žusterne?

Odgovori s citatom
Prispevek  
Tudi v Piranskem zalivu je ta dan v začetku popoldneva pihala fantastična burja za večjo slalom opremo, dokaj konstantna in na široko razpihana preko celega zaliva. Na polno do onemoglosti! Na vodi 2 do 3 je, občasen sonček.

Enaka zgodba tudi danes v Punatu, le da je bilo popolnoma jasno in voda mrzla ko prasica.

To je pa tudi vse!

Aja, gotof sem!

LP Mihi

Odgovori s citatom
Prispevek  
Jaz sem šel včeraj na vodo za Mihijem in skoraj do večera sam vozil 7,6m2, prava poezija! Danes pa v Rabcu spet raztur, do 10am je pihalo cca 20kn potem pa pojačalo, na meji za slalom in konstantno kot fen! A je bil Punat sunkovit?

Lp, Miha

Odgovori s citatom
Prispevek Izola - Koper 2.10-2015 
Za tiste, ki smo bolj pussy, je bilo tudi še včeraj (petek) precej veselja na burjici oz. njenih ostankih.

Za razliko od prejšnjih dni je bila včeraj popoldne burjica SV smeri (prejšnje dneve bolj vzhodna), tako da je bila manj refulasta in bolj konstantna. Pravi relaks proti prejšnjim dnem, z malo večjo opremo nakruzal 86 km v 3 urah in četrt. Čisti užitek.

Odgovori s citatom
Prispevek  
Miha, fino, da si se še uspel navoziti.

Punat na ovcah ni bil nit grozno sunkovit, večji problem je bila precej V smer burje, kar pa za ta spot pomeni grozen in nevozen čop. Rešitev je, da se dvigneš do marine kjer je vetrer res malo bolj sunkovit, a so se refuli lepo navezovali in konstantno smo vozili cca 2,3 km dolgo špuro po čistem flahu in rahlem overpowerju.....to je pa že tisto pravo guštanje!

LP Mihi

Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 1 od 1