Hacked By Jackmodss :: Poglej temo - Piranski zaliv-punta Piran, 27.9.2015

Odgovori na to temo Stran 1 od 1
Piranski zaliv-punta Piran, 27.9.2015
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek Piranski zaliv-punta Piran, 27.9.2015 
Včeraj popoldan med 13. in 16. uro je po celotnem Piranskem zalivu in na odprtem pred Piranom pihala lepa in kar močna burja. S srednjo slalom opremo in jadrom 7.8 sem tako vozil med Ribičem do Piranske punte in ven na valove do boje Vida, kjer je bilo za to opremo kar na polno. Nekaj več sprostitve pa je bilo potem za solinskim nasipom proti izlivu Dragonje na popolnoma mirni vodi in dobrem vetru. Dnevi v tem tednu obetajo…
JanezP.

Nazadnje urejal/a Janez Polajnar SLO405 28/09/2015, 08:47; skupaj popravljeno 1 krat
Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek  
Janez NORA NAPOVED ZA TA TEDEN Smile. Bili smo v Savudriji, in celo NEDELJO sem vozil 4,7. Super. Zanima me kdaj se naredi najboljši val v Savudriji? Plima, oseka, veter? če ma kdo naštudirano....
MK

Poglej uporabnikov profil MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
po kratkem postanku v žusterni sem podaljšal raje do izole. začel z večjo opremo in kmalu presedlal na 5,5m2/102l. zelo uredu, brez pritožb. lep valček in kar močna burja (mogoče je ene dvakrat malo popustilo). sem bil malo omejen s časom in sem po treh urah moral domov. ko sem odhajal je bilo stanje na vodi še vedno epsko.

Odgovori s citatom
Prispevek  
Pozdravljen Janez,

greš v vodo pri Ribiču? Jaz sem pretekli teden hodil v Rabac in je bilo za slalom opremo, bolj kot ne vse dni, na meji poleta.
Miha

Odgovori s citatom
Prispevek  
Ja večkrat grem na burjo na vodo pri Ribiču ali v marini Portorož, potem pa od tam odkruzam po zalivu ali na odprto. Rabac, Girandelo poznam tam je super za slalom pri malo šibkejši burji, lepi valovi tudi za slalom.
JanezP.

Odgovori s citatom
Prispevek  
MatjazK je napisal/a:
Janez NORA NAPOVED ZA TA TEDEN Smile. Bili smo v Savudriji, in celo NEDELJO sem vozil 4,7. Super. Zanima me kdaj se naredi najboljši val v Savudriji? Plima, oseka, veter? če ma kdo naštudirano....
MK

Od ca. 8h - 10h in od 16h - 18h. S tem da je jutranji val brez primerjave.
Lp

Odgovori s citatom
Prispevek  
HotSailsMaui, a to ti govoriš za te dni (navedel si termine oseke, kar je nekako logično) ali na splošno?
Ker dvomim da pride val vsakič ob isti uri Smile

Poglej uporabnikov profil ICQ številka
Odgovori s citatom
Prispevek  
krizaj64 je napisal/a:
po kratkem postanku v žusterni sem podaljšal raje do izole. začel z večjo opremo in kmalu presedlal na 5,5m2/102l. zelo uredu, brez pritožb. lep valček in kar močna burja (mogoče je ene dvakrat malo popustilo). sem bil malo omejen s časom in sem po treh urah moral domov. ko sem odhajal je bilo stanje na vodi še vedno epsko.

Kaj novega v zvezi s parkiranjem ?

lp,
Bojan

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek  
thejan je napisal/a:
HotSailsMaui, a to ti govoriš za te dni (navedel si termine oseke, kar je nekako logično) ali na splošno?
Ker dvomim da pride val vsakič ob isti uri Smile

Plima!
Moje izkusnje zadnjih 15 let so take.

Odgovori s citatom
Prispevek  
Moram priznati, da mi ni čisto jasno tole z valom in Savudrijo. u bistvu je tam val ki je posledica vetra, nanj po moje vpliva smer, kakšnega "reefa" tam ni zato tudi plima/oseka nima znatnega vpliva. druga je seveda Umag, tam se plima/oseka prav fino pozna.

zdej pa nehite pisat kok fajn piha, ker se mi meša, ni mi jasno kako bom še ta mesec prisilne bolniške zdržal Smile Sad

lp.

mp

Odgovori s citatom
Prispevek  
parkiranje v izoli; uradno po odloku, neuradno menda lahko tudi na parkiriščih ob cesti ob obali

Odgovori s citatom
Prispevek  
včeraj spet odlična izola. lepa, zelo konstantna in dovolj močna burja. 5.5m2 sem moral vseskozi dobro držati.

Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 1 od 1