Hacked By Jackmodss :: Poglej temo - 30.9.015 khm ja no..jupiiiiiii Ribič

Odgovori na to temo Stran 1 od 1
30.9.015 khm ja no..jupiiiiiii Ribič
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek 30.9.015 khm ja no..jupiiiiiii Ribič 
Vceraj je bil Luka tako neizprosno prepricljiv da je skrajni cas za mojo surfanje. Temu je pritrdil tudi profesor. Torej se nisem upiral in danes s posebnim scitnikom odfural spodobnih 2x2 uri s 5.8 in 90 fsw.
ribic sem izbral ker je Luka testiral novo slalomco..bilo je jako poducno ..sploh gledat zaprisezenega valovarja s 7.8 plahto. Zacuda je bil presneto hiter.

sam se se izogibal copu, tamocnim refulom in sploh studiral polozaj noge med voznjo. Slo je brez problemov in Ribic se je izkazal za dober rehabilitacijski spot.

zdej pa pocakimo na kaksen jugo valcek.
lp mp
Ps. 4 mesece se je vleklo za p.... dolgo. Sedaj pa se 2 meseca po pameti Smile.

Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek  
Čestitam!

Odgovori s citatom
Prispevek  
Welcome back Smile

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Odgovori s citatom
Prispevek  
Hvala bogu! Spet bom bral fajn reporte! Ti pa Borut (oldbones) bi lahko kako knjigo spisala!

Srečno!

Lp denis

Odgovori s citatom
Prispevek  
Welcome back in business.
JanezP.

Odgovori s citatom
Prispevek  
Hvala vsem za dobre želje.
Wsurf je zame odklop, veter, morjem, in oprema. Kaj bi še sploh želel- sploh če imaš opremo, ki dela po tvojih pričakovanjih.

Reporti- mal heca mora biti, v teh resnih časih. Sem celo ponudbo dobil da bi pisal kao kolumno.
Sedaj čakam, da mi kdo reče če bi delal test opreme "rekreativca" SmileSmileSmile

Sicer pa, če koga doleti pretrganje a.tetive naj me kontaktira, sem napravil cel plan rehabilitacije in lahko zadevo spraviš v predal "še komaj znosno" nekje v 6 mesecih namesto 1 leto.

l.p.

mp

Odgovori s citatom
Prispevek  
Za rehabilitacijo priporočam slovenski Luderitz za solinskim nasipom.
Burja, nobenih valov. Speed špura cca 800 m. Šibaš in plašiš race in ostalo perjad Smile
Edino na koncu se je kar težko ustavit, ker tako čudovito "leti". Ustavit se je pa treba, saj te čaka "the wall - škarpa".
Meni osebno najboljši spot(pa nisem na rehabiltaciji Very Happy ).
S sabo sem imel "camelback"(1liter), da se ni bilo treba vmes matrat z orco k Ribiču.

Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 1 od 1