Totisurf.com :: Poglej temo - Rubrika TEST OPREME !

Odgovori na to temo Stran 2 od 2
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Rubrika TEST OPREME !
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek  
Kaj pa če bi to res zalavfalo? Mislim, sej vem, da je slows scena res cela sponzorirana, samo malo objektivnosti bi pa vseeno lahko premogla, ne?

Konec koncev vsi radi preberemo test, pogledamo slike, na tistem windsurf koprivnica (pa kje je sploh koprivnica, a ne tam delajo čokolešnika al nekih keksov??) je nekdo, ki je ažuren glede novosti bolj kot boardseeker...

Podpiram Žigovo idejo, pod pogojem, da ne bo samo hvalo robe, ki jo kupi/dobi v pri svojem sponzorju.

Bozo, ne bluzi, hvalabobu, da so SO nehali delat, večjega kurca od jader lahk samo še pri Fajerju pričakuješ... Kar je poceni, ne more bit dobro ne? Veš kak Berlingo potegne iz ovinka??? Noro! Neš je pa tak zakon!

Poglej uporabnikov profil MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
Mal mi je zbezljala roka po tipkovnici...

Odgovori s citatom
Prispevek  
ha ha good one! Mr. Green Wink

LP

Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek wkc, speed i čokolešnik 
peterb je napisal/a:
Konec koncev vsi radi preberemo test, pogledamo slike, na tistem windsurf koprivnica (pa kje je sploh koprivnica, a ne tam delajo čokolešnika al nekih keksov??) je nekdo, ki je ažuren glede novosti bolj kot boardseeker...
Wamos Wamos Wamos

Eto da vam se i ja malo priključim u debatu. Kao prvo pozdrav cijeloj Toti ekipi, kao i svim windsurferima dobre volje.
Ovom prilikom zahvalio bi se peterb-u na ovim riječima pohvale za moju WKC stranicu.
Peterb, trudim se i trud se isplati. Ja kao webmaster WKC (Windsurfing Koprivnica) počeo sam raditi tu stranicu za našu Koprivničku ekipu od 3 surfera početnika koji smo samouko, puni entuzijazma, surfali na našem jezeru Šoderica (gdje naravno još surfamo) bez obzira jel bila zima ili ljeto, bez obzira jer voda 3C ili 30C, bitno nam je da puše.
Učimo se, trudimo, pomalo napredujemo, a tako je bilo i sa stranicom. Ulažem stvarno puno truda, što grafički što informativno, kako bi ekipa koja je kod mene prijavljena uživala u posebno dobroj windsurfing vibri, prije svega u dobroj zafrkanciji. Za vas s Totisurfa čisto informacija, da kod mene na WKC imam stvarno puno Slovenskih surfera koji su moji vjerni memberi, počevši od ekipe: Tine, Sašo, Facprime, Mihi, Kocjan, Sedmak, Aljo, Uroš, everts, rudy... i nek se ne ljute oni koje sam ovog trena zaboravio.
WKC stranicu baziram najviše na informacijama vezanim uz slalom, speed, gps i speedsurfing. Mislim da vodim najažurniju gps tablicu za sessione vožene na HR spotovima, a kako moja tablica izgleda pogledajte na linku:
http://windsurfing-koprivnica.net/e107_files/downloads/wkc_gps_hr.xls
(Tablica vrijedi samo u krugu moje stranice, van nje ne predstavlja nikakav službeni dokument)
Uz to, na najpoznatijem Australijskom GPS portalu, GTC, sredio sam da i Hrvatska sjedne u internacionalni team challenge, a i to sam prilikom omogučio ekipi iz Slovenije da i oni mogu učestvovati dolje i uživati u jednoj od najboljih gps zafrkancija opčenito na webu. Djeluju pod North, Croatia, jer dolje nema Slo kao zasebne cjeline, ali eto, uzo sam vas pod svoje, hehehe, GPS team Challenge je naprosto kao opijum, dok probaš više jednostavno bez toga ne možeš.
Napravio sam (oformio) dolje 5 timova, od toga 3 Hrvatska i 2 Slovenska (Voodoo i Žusterna). Svi timovi su:
http://www.gpsteamchallenge.com.au/team?country=4 a od SLO ekipe tu su Facprime, Tine, Sašo, Sedmak, Kocjan, Uroš, everts, Rody i Matjaž, te dva membera (aljo, i mihi) koji djeluju u timu Preluke jer s tom ekipom svakodnevno voze.
Uglavnom, dolje je full zanimljivo, no pišem ovo tek da vi znate da mislim i na vas iz SLO koji imate volje gps-irati. Smile
Eto, na kraju krajeva ipak stoji ono da se trud ponekad isplati, WKC je od naše lokalne stranice prognoze za jezero prerasao u najači GPS speed slalom portal u HR, portal s najažurnijom i vjerodostojnom speed tablicom, gdje se svi podatci analiziraju softverski sa gps resultsom, a ne po displeju gps-a, več su tu tablice i po maxu i po average-u, no imate link pa pogledajte sami. Uz to, moram se i malo sad hvaliti kad sam počeo, na WKC stranicu logirali su se iz tog razloga i memberi kao: Josh Angulo, Kevin Pritchard, Basil Campbanis, gospodin Monty Spindler (vlasnik Lofta), Erik Loots, nizuzemski speedsurfer, pa legendarni Australijanci: Nebbian, Vando i ekipa s GTC-a itd, itd.
ETO KAŽE SE NIJE TRUD UZALUD, skupila se ekipica Smile
p.s. posebno sam ponosam na svojih 500 custom emotesa koji su unikat u svijetu windsurfing chatboxova
hell yeah Smile Smile Smile

Za kraj odgovor peterb-u: Laughing

Koprivnica ti je na sjeverozapadu Hrvatske, 40km od Varaždina ili 90km sjevernije od Zagreba i kod nas se radi Èokolino (Èokolešnik je ipak vaš slovenski proizvod), kekse ne proizvodimo več imamo Podravku i Vegetu - Hvala za paralelu s Boardseeker-om Smile
HVALA JOŠ JEDNOM SVIMA i ja se raspiso kao da vani nema vjetra, pa imam kao vremena za tipkanje, hehehhe
Gdje je jezero i Koprivnica: http://windsurfing-koprivnica.net/e107_plugins/autogallery/autogallery.php?show=Ostale%20Slike%2FKarta%20Soderice
POZDRAV SVIMA, WARRIOR http://www.windsurfing-koprivnica.net/

nemojte zamjeriti što sam se ovako raspisao Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek Re: wkc, speed i čokolešnik 
no tko kot je že W. napisu član sem ze od samega začetka in morem res pohvalit ekipo

ob tej prilike še vabim če ima kdo gps da se pridruzi meni al kateri drugi ekipi da postane vse skupaj malo bol zanimivo Smile

Odgovori s citatom
Prispevek  
ti to everts odma javno koristiš za regrutaciju novih članova voodoo tima Laughing , ne bi li bili bolji od nas Razz Razz Razz
hahahahaahha, samo naprijed, tako i treba...
ŠTO VIŠE EKIPE to bolji team challenge High5 High5 High5

p.s. mislim da nas Žusterna tim sve skupa lagano jede za doručak Wink

Znači, ako netko ima gps i želi pristupiti timu na GTC neka sve svoje podatke (ime prezime datum roðenja adresu mobitel i mail) dostavi na mail everts-a, a dalje æu ja riješiti sve potrebno.
Dolje se upisuje svaki session bez obzira na skor, a skor se timski boduje samo ako dvojica minimum iz istog tima postaju skor isti datum. Zgodno je i to da član individualno ima onda fino kroz cijelu godinu lijepu arhivu svojih skorova, zna koji su mu najbolji i kad ih je odvozio, te zna ukupan presurfani distance tekuæe godine. CHEERZ Mr. Green

Odgovori s citatom
Prispevek  
ma tle se mora racunat da so oni ipak na morju non stop Smile

no če bo se pa kdo res odloču da se pridruzi nasem timi pa smo klikni na mail pa si v ekipi

nič te ne košta nič pa tudi ne dobis , razen malo dodatne zanimacije Smile

Odgovori s citatom
Prispevek  
everts72 je napisal/a:
ma tle se mora racunat da so oni ipak na morju non stop Smile=

jesu, na moru su, ali voodoo, nas je malo i nedamo se, jer tako Laughing
i osim toga, znaš i sam po komentarima kako su nas fino ugostili u Australiji, jel tako

podatki mogu i ispod na moj MAIL koga zanima Smile

Nazadnje urejal/a warrior 01/10/2009, 10:14; skupaj popravljeno 1 krat
Odgovori s citatom
Prispevek  
nam bi se morale duple točke dajat ipak nismo na vsakem vetru k oni

Odgovori s citatom
Prispevek  
everts72 je napisal/a:
nam bi se morale duple točke dajat ipak nismo na vsakem vetru k oni

idem Nebbianu to sad na mail predložit, hahahaahahhahah High5

Odgovori s citatom
Prispevek  
eto vidis ideja pala Smile

Odgovori s citatom
Prispevek  
Tale Gpsresult je sam neka testna verzija in neha delat al imate ksno drugo verzijo.

Lp Primož

Odgovori s citatom
Prispevek test 
Bostjan, bravo. Res je kar si povedal v prejs jem postu glede deljenja izkusenj ipd. Na spotih od pravih surfacev lahko izves mnogo vec kot pa iz vseh Surf magazinov ipd. . Smile

Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 2 od 2
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2