Hacked By Jackmodss :: Poglej temo - 9. 7. 2015, Savudrija; 10. 7. Marina Julija

Odgovori na to temo Stran 1 od 1
9. 7. 2015, Savudrija; 10. 7. Marina Julija
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek 9. 7. 2015, Savudrija; 10. 7. Marina Julija 
7 ur surfanja v dveh dneh. Ah, tega si že kar dolgo nisem privoščil ...

Včeraj v Savudriji na zelo vzhodno smer in veter precej zunaj sem vozil zgodaj zjutraj 4,2 in 78l - uro in pol. Vmes je spustilo in začelo obračati na bolj severno smer in je veter prišel do obale -- nadaljeval sem tričetrt ure s 5,7, ko je pojačalo, sem dodal še 2 uri s 5,0. Na začetku so ostali vzhodni valovi in sem vozil obratno kot ponavadi: rajdanje valov ven grede, skakanje nazaj grede. Po jutranji refuladi se je prileglo, da je pihalo res čisto konstantno. Postopoma so valovi izginili in sem spidiral po gladki vodi. Iz vode ob 13.30 ...

Danes v Marini sem bil na vodi ob 6:50. Prišel na spot ob 6:35, ob 6:45 pripravljen za akcijo! (Sem si štopal, če res v 10 min zrigam -- pa sem že v 7 min imel vse zrigano, oblečen neopren in trapez). Wamos

Malo manj kot 3 ure sem vozil 4,2 in 78l. Na vodi nas je bilo res malo, morda dobrih 10 surfačev in kakih 20 kajterjev. Trave ni bilo skoraj nič oz. dovolj malo, da da ni bilo treba zelo pogosto skakljati ... Proti koncu je oseka padla, veter pa tudi -- za nazaj sem še ravno ujel zadnje dobre sunke, da sem preglisiral celo špuro od plitvin do plaže. Špica! Smile

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
Tole hitrostno riganje pri meni pomeni, da grem v vodo praviloma brez smernika ali trapeza. Smile

Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek  
Laughing jest sm pr zadnji surfariji ob naglici za čimprejšnji start šele pri slačenju neoprena po dvehinpolure surfanja našel na sebi še mokre spodnje gate in bombažne kratke hlače. Mr. Green pa me ni nč žulilo Mr. Green

Poglej uporabnikov profil
Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 1 od 1