Hacked By Jackmodss :: Poglej temo - Fažanski kanal

Odgovori na to temo Stran 1 od 1
Fažanski kanal
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek Fažanski kanal 
V sredo in cetrtek z 8.4 in 118l zelo na obroke, vetra tam 9, 10 vozlov, v zelo redkih refulih malo vec, ravno toliko da se je dalo z nekaj pumpanja zglisirat in potem downwind spura dokler je slo, ter pocasno pluzenje nazaj v izhodisce.

Danes pa cel dan super za isto opremo, na trenutke je prav fajn letelo, prepihan pa celoten kanal, tako da se bile res fajn dolge spure. Edini problem so bili morski buhtlji, kateri so me z gliserjem ustavili, ker sem se vozil preblizu Brijonske obale, ces da je to nacionalni park in da rabim karto. Sem si mislil svoje in odglisiral nazaj do Fazane Smile

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Odgovori s citatom
Prispevek  
Jaz pa danes par kilometrov severneje, pred AC Bale, z večjo opremo tudi ene 2 urice oddelal v daljših špurah do tistega otočka spredaj. Vleklo je skoraj idealno, niti overpowerja niti plutanja. Enkrat vmes sem pri polnem speed-u naletel na eno res lepo rampo in se nisem mogel zadržat, pa sem jo napadel v Wave slogu, tako da sem s 115l dilo in 7.8 jadrom skočil ene 2m navpično v zrak. No na vrhu tega veselja je feeling postal res smešen, ko se zaveš da si s tako plahto v zraku Smile Ampak je bilo vredno probat, pristanek je bil pa kot bi šel s kombijem čez motocross jump-o Very Happy High5

Poglej uporabnikov profil ICQ številka
Odgovori s citatom
Prispevek  
Lepo!

Meni pa se je vceraj "usralo" ujeti uro in pol Štange, z odprtim 5.0. Na vodi jaz in se en z bolj freeride opremo, ter en kajter, skratka vsako spuro sem mel val za porajdat, tam do 1.5m visok. IN TO V SHORTSIH! Val za rajdat, pri nas, v shortsih! WTF Very Happy

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Odgovori s citatom
Prispevek  
Lepi valovi so se vceraj naredili tudi v piranskem zalivu, kjer je dve uri pihal konkreten severozahodni jugo Wink Ulovil zadnje minute s 6.5 + 111.

Poglej uporabnikov profil
Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 1 od 1