Hacked By Jackmodss :: Poglej temo - Stari dobri Prassonissi

Odgovori na to temo Stran 1 od 1
Stari dobri Prassonissi
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek Stari dobri Prassonissi 
Citam te prejsnje prispevke/ Marina Julija, Punat, Umag..... in da malo prekinem ta dolgcajt evo........
Prassonissi danes/ prisel ob 11h, pihlja 16-18 in , na fletu 15 surferjev, na valu pa 15 kajterjev. Po 20min potegne na 22-24 in in kajtarji zginejo.Super, zrigam 4,7 vzamem Acid 80 in na val. Lep popeglan 2-3 m in z dosti razmaka med valom. Na vodi vec kot 3ure, sam. Ostali surferi na fletu, kajteri pa na plazi. Kot v pravljici, oziroma kot v starih dobrih casih, pred kajtersko invazijo. Ob 15h spusti, jaz na plazo,kajterji pa na vodo. Pospravim ravno ko se vlije dez, jaz domov, kajtarji pa v dirki na plazo........Na avtoradiu pa David Bowie / You can be Hero, just for one Day.....
To je bilo danes, kako bo avgusta , pa me raje ne vprasajte.......
Stari dobri Prassonissi.....

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo Yahoo Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
Lepo slišat da Praso dela High5 naj tako tudi ostane!

A je že kaj camperjev dol? Je režim parkiranja še vedno isti ali nas letos čakajo kakšne novosti?

Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek  
Kamperi so samo ob centrih in to od zaposlenih , ostala vozila na parkingu pa od obiskovalcev. Nimam pojma ce bo tu kaksen sistem v glavni sezoni......

Odgovori s citatom
Prispevek  
Kamperi so samo ob centrih in to od zaposlenih , ostala vozila na parkingu pa od obiskovalcev. Nimam pojma ce bo tu kaksen sistem v glavni sezoni......

Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 1 od 1