Totisurf.com :: Poglej temo - Jaz grem surfat v/na...

Odgovori na to temo Stran 1 od 1
Jaz grem surfat v/na...
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek Jaz grem surfat v/na... 
Pozdravljeni!

Verjetno imate surfači, tako kot jaz, najraje, če je nekdo že pred vami na omiljenem surfaškem spotu in ga lepo pokličete in vprašate kakšna je situacija z vetrom.

Èe bi bil folk zainteresiran, bi lahko naredili en forum posvečen temu kdo gre kam surfat naslednji dan, ob kolkih bi prišel na spot in pustil cifro, da ga kolegi pokličejo. Druga varianta bi pa bila, da bi naredili on-line SMS sprejemnik in bi folk poslal SMS in bi se le-ta avtomatsko dal on-line na totisurf. (zaradi manjših stroškov, kot pa če te npr. kliče 20 ljudi na Punat Smile ).

Mogoče kdaj ko bo keš?

lp, mirjan

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
zaradi mene lahko to delamo že zdaj da povemo kam gremo in pustimo tel številko
jaz sem skoraj vsak vikend na morju pa če piha ali ne tako o ni problem in bilo bi bolše kot pa kakšna piranska boja ali pa marjanči al kaj je že (v smislu bolj točnih in uporabnih podatkov za srfarje) High5 High5

Poglej uporabnikov profil MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
Ja to sem tud jaz ze zadnjic razmisljal v Premanturi, ko ni pihal, pa sem se spraseval ce morda pa v Novigradu kaj bolj vlece , ce bi se naredil en sms predal, v katerega bi se posiljala sporocila po recimo eni sintaksi ... lokacija, ura, hitrost vetra ....
poleg pa en wap vmesnik ki bi ta porocila kazal po lokacijah .

Kaj je kaj takega izvedljivo in kako ?

Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek  
Pozdrav!

Hmm, a pozna kdo koga na mobitelu? Lahko bi bila to ala storitev preko tel. 1919 in plačaš tistih 200 sit. Mogoče bi tako celo mobitel implementiral celotvno zadevo (hardware in knowhow) ?

lp, m

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
Našli ste res najbolj komplicirane variante. Sej ja vsi uporabljate wap. In to je najcenejša in najlažja varianta za pridobivanje/dajanje podatkov. Ja lažje preko wap-a vpišeš podatke kot pa se matraš,da se spomniš sintakse za sms,da o tehnološki izvedbi ne govorimo...

Se mi pa zdi taka aplikacija ful dobra varianta:
1. meni:
-pregled javljenih lokacij
-javi podatke z lokacije
2. meni (pregled lokacij):
-seznam javljenih lokacij, s klikom na eno se ti odpre seznam "poročil"
3.meni (javi podatke):
-ime spota
-čas
-veter
-komentar

That's it. Dopolnil bi še s tem,da se že doma lahko napove kje in kdaj boš x. dan in tako te lahko kdo pokliče, če slučajno "pozabiš" sporočiti kako ga žge...

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek  
Verjetno bi bilo zelo uporabno, če bi bila zgoraj omenjena rešitev združena s pregledovanjem
Aladina preko wapa, ki je bilo ustvarjeno v teh dneh (pohvale avtorju).

Lp, Luka

Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek  
Ideja mi je všeč, manjko je le ta, da je uporabnost odvisna od javljanj ljudi. V primeru, da bo prostovoljstvo delovalo smo zmagali, sicer pa bi bilo morda smiselneje razmisliti o integraciji obstoječih AVP oz. zasebnih postaj. Najbrž obstaja, poleg javno znanih AVP še kup manjših, katere bi s pomočjo lokalcev in lokalnih virov poskusili vključiti v rešitev.
Razmišljanje gre predvsem v smer neodvisne in objektivne rešitve, kjer bi stvari same skrbele zase s čim manj ročnega dela.

Lp, G

Poglej uporabnikov profil MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 1 od 1