Totisurf.com :: Poglej temo - Stalna tema NAPOTKI v forumu Aktualno

Odgovori na to temo Stran 1 od 1
Stalna tema NAPOTKI v forumu Aktualno
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek Stalna tema NAPOTKI v forumu Aktualno 
Pozdrav!

Lahko bi v forumu naredili stalo temo NAPOTKI(ali nujno preberi, ali še boljše ZASTONJ PIVO IvanDevil ), ki bi bila non-stop na vrhu. Sicer bi rabili nekoga ki bi celotno zadevo vnašal / moderiral, da zadeva ne bi obsegala več strani...

Not bi dali zelo koristne napotke za vse mogoče stvari. Imam že predloge:

- na balatonu ne nosi ven jadra po stopnicah Smile (# strganih jader do zdaj: 2)
- zapiraj vrata na punatu (# popeglih ovc in pobesnelih kmetov do zdaj: 5)
- pa še predlog iz barkol od Iche (# poškodovanih nog do zdaj: ?)
- pa npr. ne puščaj avta na nasipu v Marini Juliji (# kazni do zdaj: ?)
- pazi se ciganke v preluki (# ukradlih stvari do zdaj: )

Zgloj ideja...

lp, mirjan

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
Ideja se mi zdi odlična čeprav bi mogoče to dodal bolj pod opis spotov. Čeprav očitno ni zanimanja če tema sameva že nekaj let... škoda

Meni se zdi pametno da bi dodali nek aktualen opis spotov z opisom kje se parkira, kje je vstop v vodo (recimo označeno na googlemaps), na kater veter se surfa, ter dodali kakšno sliko.... sej na slosurfu je nekaj pa na stylu tudi ampak dosti zastarano in ne dovolj podrobno.

Recimo zadnjič sem šel v Punat in me je zanimalo kako sploh do tja prit, kje jit v vodo kje prespat. Da sem prišel do aktualnih informacij sem najprej pregledal omenjeni strani nato pa na forumu uporabil iskanje in prelistal xy tem v stilu danes je pihalo za xx bilo je super..... da sem prišel do tistega kar me je zanimalo... Če bi bilo to na enem mestu in bi se zadeva dopolnjevala bi bilo super.

Lahko tudi jaz kaj napišem za tiste 3-4 spote ki jih poznam...

Poglej uporabnikov profil Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 1 od 1