Totisurf.com :: Poglej temo - preluka 18.8

Odgovori na to temo Stran 1 od 2
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
preluka 18.8
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek preluka 18.8 
danes preluka za štirke High5 Very Happy

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek  
Kako, če sem pa jaz vozil 7.2??

Poglej uporabnikov profil MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
Jaz pa skor 2 taka obeska za ključe - 7,8 m2 ??? Laughing

Odgovori s citatom
Prispevek  
benko &everts SmileSmile en na staylu verjetno ne pozna vajine genealogije in na četu "kotrlja tikve" Mr. Green

l.p.

mp

Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek  
Vidim ja Smile Ampak če je bila pa res preluka za 4ke in za 7ke...tako kot je skoraj vsaka. Na vodi sem bil od 4.20 pa do 7.30 in sem imel s 7.2 na momente kar težave, ker so bili refuli močni.

Odgovori s citatom
Prispevek  
sej, ni tko čudn, freestayler s 65 kg in 100 litri ma komot 4.0. , slalom racer s 95 kg in 125 litri pa 7.8 , Aco bi pa itak imel 10.0 . al pa še raj 12.0 Res pa je da je Aco bil še na vodi in glisiral ko so bili freestaylerji že v Postojni. Mr. Green

al pa recmo Riba pa Rero, če bi jaz tolk vozu k onadva, bi celo preluku plužu- kar se mi zadnje časa nekako kar dogaja po malem pa prevečkrat.

l.p.

mp

Odgovori s citatom
Prispevek  
Danes je spet bilo lepo konstantno in močno.

Odgovori s citatom
Prispevek  
benko22 - 18.8, 4.8 ni tok zlo štirka Rolling Eyes

everts72-drgač pa kje si bil ti ob 4.20 na vodi?

mogoče pr cresu?

ker v zalivu=preluk sva bila dva prva, in tisti tadrug nisi bil ti ker vem s kom sem se pripeljal dol Very Happy
,
vem pa da je bla polna luna in bi lahko tudi prej štartal, vendar če si mel 7.2 si MOGU nižje furat
Lp

Odgovori s citatom
Prispevek  
@FrAn11: Štartal sem na Voloskem, skupaj še s parimi slalomaši. Sem pa videl, da sta bila v zalivu že malo pred nami 2 surferja-verjetno vidva.

Kot dokaz, da sem bil res zgodaj na vodi sem naredil print screen in gps programa:

Vozil sem pa do 7.35, čeprav bi še lahko tudi kasneje potegnil kak glis, se mi ni dalo, ker je bilo narejenih 107km za tisto jutro čisto dovolj Wink

Še track od benkota22 in mene:

p.s.:benko se je zmotil, mislil je napisati 7.8 in ne 4.8 Wink

Odgovori s citatom
Prispevek  
Danes je bilo spet juhuhu!(lepo)

Odgovori s citatom
Prispevek  
Take Preluke zame pa še ne.....Wink

Odgovori s citatom
Prispevek  
Danes je Preluka res postregla z ekstremnim vetrom, predvsem kar se tiče dolžine stržena. Pihalo je skoraj do polovice poti do Cresa...cca 8 km stržena. Zunaj cca 20 vozlov, 1-1,5 m vala in začuda nikjer nikogar!

LP MIHI

Odgovori s citatom
Prispevek Preluka 22.8.2011 
Tudi danes v ponedeljek je pihal kar lep veter v Preluki, vendar še zdaleč ne tako na širioko alo dolgo kot je pihalo preko vikenda, kot je opisal Mihi. Bravo!
JanezP.

Odgovori s citatom
Prispevek Re: Preluka 22.8.2011 
Janez Polajnar SLO405 je napisal/a:
Tudi danes v ponedeljek je pihal kar lep veter v Preluki, vendar še zdaleč ne tako na širioko alo dolgo kot je pihalo preko vikenda, kot je opisal Mihi. Bravo!
JanezP.

Živjo,
mene pa zanima, kaj je vzrok za v sredo, da ste napisali za Preluko možen šibkejši veter? So temu vzrok visoke temparature in zakaj je potem v četrtek spet ok?

Hvala za pojasnilo

Odgovori s citatom
Prispevek  
V sredo bo v zaledju Preluke v višinah nekaj zahodnika, pri tleh pa rahlo južno strujenje. To bi lahko bil vzrok za šibkejši veter v Preluki kot je pihal prejšnje dni in tudi danes, ko je v veter sunkih dosegel skoraj 27 vozlov (podatek s postaje). Te dni z močnim termičnim vetrom je bil izražen severovzhodnik v nižjih zračnih plasteh, v višini pa je bilo skoraj brezveterje, kar je pognalo dobro termično izmenjavo. V sredo in četrtek bodo razmere drugačne. Pri suhem zraku kot je sedaj, ki omogoča dobro radiacijsko ohlajanje kopnega preko noči, kaže, da bolj ko je vroče, močneje piha. Takih situacij s tako visokimi temperaturami pa je malo.
JanezP.

Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 1 od 2
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja