Totisurf.com :: Poglej temo - JUGO sobota 18.06.2011

Odgovori na to temo Stran 2 od 3
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
JUGO sobota 18.06.2011
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek  
Pa to je to =))

Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek Re: JUGO sobota 18.06.2011 
BojanI je napisal/a:
No končno spet en spodoben jugo High5

lp, Bojan

jooooj, požrl se bom, jaz imam pa delovni vikend! In to jugo v "rodnem" Novigradu, neprecenljivo!

napiš kako je bo blo Smile

Odgovori s citatom
Prispevek  
Voodoo ti jamraš! Kaj naj šele jaz rečem,jaz sem že 2 mesca brez surfanja, pa še en čas bom! (poškodba)

naj vam jutri piha! Wamos

Poglej uporabnikov profil MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
Masseter je napisal/a:
baje so ni fajn na jugo zarad plavajočih objektov... pejt na krk china beach...

Kje na Krku je to???

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek  
everts, zmagaš, se ne bom več pritoževal Smile

Odgovori s citatom
Prispevek  
matribic je napisal/a:
Masseter je napisal/a:
baje so ni fajn na jugo zarad plavajočih objektov... pejt na krk china beach...

Kje na Krku je to???

Tam ko prideš v punatu takoj ven iz zaliva in gleda plaža na odprto....

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&t=h&oe=UTF8&msa=0&msid=215829338950312480661.00049966806b0c7943d1b

Odgovori s citatom
Prispevek Seča 18.6.2011 
V seči brez problema za parkiranje. Odprli so rampo za surferje in si lahko parkiral na travniku nad zalivom (super). Gužva nepopisna, pihalo cel dan 15 vozlov. Vmes je malo pojačalo na 20. Raztur napovedan za zvečer je mal zakasnil in ga do teme še ni blo. Mislim pa da je čez noč kar fajn potegnilo.

[/img]

Odgovori s citatom
Prispevek  
moramo se zahvalt kajterjem oz enemu posamezniku ,ki mu očitno tudi šport škoduje ,ker so nam DOVOLILI IN OMOGOČILI surfanje na ribiču! tako da se mu tudi javno zahvaljujem!!! se pa z njim ne strinjam in ribič ni že od nekdaj kajtlandija kot on trdi in tam je prostora za vse dovolj !!! osebno nimam nič proti kajterjem in njihovemu početju ,ampak taki posamezniki s svojimi izpadi mečejo slabo luč na vse pripadnike tega športa....dajmo se imet radi pa se bo vse dobro izšlo!!! High5

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
Pa sej ne morm verjet kajtlandija, tm sm surfu k tale pa verjetn še velik ostalih še vedl niso kaj je kajt kaj šele da bi kakšnega vidu tam. Laughing

Odgovori s citatom
Prispevek  
zaradi guzve sedaj alternativno zbirat MJ namesto ribica?

kaj ni najbol enostavno da se zapeljes do umaga, in po moznosti se kako rampico dobis servirano, da lahko mal skocis...?

drgac pa bojanI, kje si pa ti furu, ker od juga vse skupi mal vec kot dobre urce srfarije ni blo nic,
je pa zato danes burjica dopolnila vcerajsnje pomankanje boforckov...

Odgovori s citatom
Prispevek  
Vozu v Novigradu, start iz kempa kot običajno, smer zajebana u pm..., zelo težko je blo pridet ven.
Zun pa zdrekan val u glavnem je blo eno velko sr..., še dons sem jezen k ps, burjo sem pa zamudu ne morš verjet, da ne razlagam zakaj Crying or Very sad

lp, Bojan

Odgovori s citatom
Prispevek Slike iz Seče 
Nekaj slik iz Seče: 18.6.2011

Odgovori s citatom
Prispevek  
BojanI je napisal/a:
Vozu v Novigradu, start iz kempa kot običajno, smer zajebana u pm..., zelo težko je blo pridet ven.
Zun pa zdrekan val u glavnem je blo eno velko sr..., še dons sem jezen k ps, burjo sem pa zamudu ne morš verjet, da ne razlagam zakaj Crying or Very sad

lp, Bojan

pa kako bojan Smile heheh

js v petek prisel dol sicer zamudil skoraj ceu dan vetra vendar vseen.. videl da je ob cca 5 pop. spet dvignil veter, iz pinete se je ze vozil kolega s 7.x slalom jadrom, js sel not s formulo in 10.0 bilo dosti premetavanja po valu vendar se je dalo, vozil do nekje 8 zvecer...

sob. ribič in savudrija

danes dop. Antenal, neka dosti refulasta burja vozil 8.4 do cca 13.00 ure potem crknilo

Odgovori s citatom
Prispevek  
pa kako bojan Smile heheh

Sej veš kako je z vetrom na našem koncu, ko je burja začela nisem šel niti do vode pogledat, ker enostavno nisem verjel, da lahko pihne za dalj časa, vmes pa smo se nekje malo zasedeli
Laughing , potem je blo pa že vseeno ....

lp, Bojan

Odgovori s citatom
Prispevek  
ponavadi pihne pri nas takrat ko na nasi obali turi na moč Smile

Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 2 od 3
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja