Totisurf.com :: Poglej temo - Punat inu jugo

Odgovori na to temo Stran 1 od 2
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Punat inu jugo
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek Punat inu jugo 
Oi!

Se da v Punatu na jugo furat?

lp,

UFO

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek  
Bolje v mestu Krk, ker je bolj močno.

Poglej uporabnikov profil Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
Kje v Krku natančno? Lahko prosim za google maps link, ker Krka nič ne poznam.

Thx!

Odgovori s citatom
Prispevek  
kemp jezevac v krku ali pa punat zuni kjer gres naprej od spota za burjo in sledis tabli "beach"..

Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek  
haaa vsako jesen ista vprašanja ... in že 5ič isti odgovor------Punat-china beach super vstop ,velik parking zna bit tudi val,v mestu krk-pri kempu zna bit bolje-tak pravjo...ampak nisem še probal in tudi nebom ker je na chini čist uredu...če je pa zadosti močno se da pa tudi na burja spotu nardit kako špuro ,še posebej med ladjedelnico in otočkom kjer je prepih najmočnejši in voda najbol gladka Wamos ...kako rutinirano že odgovarjam na to vprašanje IvanDevil

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
zdravo

če je bil kdo danes na krku (nedelja 31.okt.), naj prosim napiše kako je bilo z jugom.

zaradi nepričakovanih dogodkov smo bili primorani spremeniti destinacijo in smo pristali v umagu, kjer je bilo bol "švoh"

LP, nejc

Odgovori s citatom
Prispevek  
zdravo

če je bil kdo danes na krku (nedelja 31.okt.), naj prosim napiše kako je bilo z jugom.

zaradi nepričakovanih dogodkov smo bili primorani spremeniti destinacijo in smo pristali v umagu, kjer je bilo bol "švoh"

LP, nejc

Odgovori s citatom
Prispevek  
mene pa zanima kje se gre u punatu not ko piha jugo in gres na burja spot? kje je najbols...

Odgovori s citatom
Prispevek  
Kakšni nepričakovani dogotki?
Emšo in skleroza. Treba jest mal več česna!

Odgovori s citatom
Prispevek  
Loreni je napisal/a:
mene pa zanima kje se gre u punatu not ko piha jugo in gres na burja spot? kje je najbols...

Če je kdo pri volji lohka še nariše, pa poslika, pa gps kordinate da, pa ....

Eni so res za hece Wink

Pa brez zamere, lp Miha

Odgovori s citatom
Prispevek  
Loreni je napisal/a:
nedabisehvalu ampak u medulinu sem prehitu usakega kajterja z navadno wave opremo...

Bomo vidl če boš zgornji komentar dal tudi za Punat!Smile)))
LP
Miran

Odgovori s citatom
Prispevek  
djte mal raziskovalnega duha vklopit pa se malo znajte...že na forumu je nešteto tem na punat in vstope na jugo... Rolling Eyes sicer pa je že tako prevelka gužva ratala in se take informacije drago utekočinjeno plačujejo IvanDevil

Odgovori s citatom
Prispevek  
evo slikca z nekaterim znane lokacije na krku...v punatu pri skiliftu je bilo videt vsaj 4 jadra,na travniku razen ovc ni bilo surfačev,na china beach gužva na plaži, na skret spotu pa kruzam v nedeljo v skromni družbi ,v ponedeljek pa sam ...prov fletno je bilo enkrat naredit ovinek pred končnim ciljem-punatom...

Odgovori s citatom
Prispevek  
Za kolko šestorčkov bi me peljal na sikret spot? Če ne bo šestorček ok, lahko ponudim tudi beli špricer + čevape!

Poglej uporabnikov profil MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek  
stipemodric je napisal/a:
zdravo

LP, nejc

Jaz sem bil in sem od ene 10ih do 11:30 vozil 5,3 in 95 l. Pol sem šel dalje, tko da popoldan ne vem kako je bilo.

Poglej uporabnikov profil Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 1 od 2
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja