Totisurf.com :: Poglej temo - Burja v Žusterni 13.4.

Odgovori na to temo Stran 1 od 1
Burja v Žusterni 13.4.
Avtor Sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek Burja v Žusterni 13.4. 
Koprski zaliv je bil danes lepo prevetren v smereh NE in E, od 10 do 17 h. Vozilo se je kvadrature od 5.x do 7.x in pa formula overpowered +11.x m2 by ačo & ziggy. Sm slišal, da sta tudi poletela! :] Ziggy, hvala, da si mi pokrpal luknjo z epoxijem..doma sm odrezal tisti košček in deska se suši..

LP, Zoran

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo
Odgovori s citatom
Prispevek  
Alo Zoran,

Res je bilo super, samo malo premočno za mojih 11m2. Acototiju pa res respect za nekaj ur na vodi z 11,8m2, ko so drugi vozili 6ke! Wamos
Zoran, ce rabis slike boljse kvalitete ti jih lahko posljem. No, ce bo se kaksna dobra napoved se cujemo. Moj tel.: 041 776 860.

lp

Nekaj tvojih slik. (bom naredil report, ker imam nekaj dobrih fotografij)

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Odgovori s citatom
Prispevek Izola 13.4. 
Tudi v Izoli smo zmagali.. Jaz vozil ves čas 6.4 in 117 litrov (preveč-vzel sabo ker sem mislil da bom vozil večje jadro).. Večino časa je šlo na polno! Odličen surfaški dan, ki pa bi ga skoraj izpustil, glede na neugoden jutranji model aladina..

Lp, AndrejM

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Odgovori s citatom
Prispevek Re: Burja v Žusterni 13.4. 
zoran je napisal/a:
Koprski zaliv je bil danes lepo prevetren v smereh NE in E, od 10 do 17 h. Vozilo se je kvadrature od 5.x do 7.x in pa formula overpowered +11.x m2 by ačo & ziggy. Sm slišal, da sta tudi poletela! :]

Ja, včeraj je kar pošteno pihalo - najmočnejši refuli so ličili na cca 30 vozlov kakor je namerila AMP Portorož, ki je za Burjo v "odsotnosti" AMP Luka Koper najbrž bolj reprezentativen kot Koprska Kapitanija:

Tako je bilo v sunkih kar pošteno preveč pihalo za Formulo in 11.8m, ampak v takih razmerah Mihijev nasvet vedno pomaga:
"če piha močno preveč za tvoje jadro in ti ga odpira, ga ZAPRI !!!" Laughing

Sicer je enen solidnih refulov je kar "odpihnil" Ziggija iz vode cca 1-1.5m visoko...
LP, Ačo

Poglej uporabnikov profil
Odgovori s citatom
Prispevek  
Ja, tudi ta graf malo "laže" za Žusterno.
Ob 17h je totalno crknilo, da sem komaj iz vode prišla z 5,8 jadrom, ki je bil že itak za kakšen m premajhen (ampak je nov in sem ga MORALA testirat in dela fuuuuuuuul dobro!)
Ob 17.30 je obrnilo na jugo in pojačalo.
Na vodi je bil samo še Tine z 11m2.

Poglej uporabnikov profilPošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Odgovori s citatom
Prispevek  
VanjaB je napisal/a:
Ja, tudi ta graf malo "laže" za Žusterno.
...
Ob 17h je totalno crknilo, da sem komaj iz vode prišla z 5,8 jadrom
...
Ob 17.30 je obrnilo na jugo in pojačalo.

Prilagam še graf za Koprsko Kapitanijo, na katerem se vidi obrat na jugo med 16:30 in 17h:

Problem te postaje je, da je pomol Koprske Kapitanije pri običajni Burji v Koprskem zalivu (Vzhodnik) v rotorju za Koprskim mestnim jedrom, zato lovi precej bolj luknjast veter kot je pred Žusterno - tisti ki so poskusili posurfat v zalivu pred Semedelsko cesto najbrž bolje razumejo o čem govorim.

LP, Ačo

Odgovori s citatom
Prispevek  
Tnx za slike Ziggy, ampak si samo mene objavu, kje ste pa ostali, a boš report objavu. Mene je skoz v orco odnašal, k si še ne upam ob močnem vetru spuščat downwind.
LP

Odgovori s citatom
Prispevek  
zoran je napisal/a:
Tnx za slike Ziggy, ampak si samo mene objavu, kje ste pa ostali, a boš report objavu.

Ja, je omenjal nekaj report, ampak skozi super piha za Formulo, pa mora surfat in nima cajta Laughing

Medtem za intermezzo objavljam par slik, ki mi jih je poslal po mailu - še enkrat hvala Ziggy Wamos

S tistim Kanonom dela res lepe slike - ta zadnja ima špecjalen tempizem in slikovito prikaže, zakaj mi je na podivjani Formuli z 11.8m2 tisti dan skozi vrtela v glavi pesem

Wild Thing...
You make my Heart sing...

IvanDevil
LP, Ačo

Odgovori s citatom
Prispevek  
Wamos

Formula zakon Mr. Green

Ačo, letos maš zmagovalno opremo in znanje, a boš šel na kakšno formula regato (razen Piranje)?.

LP, Zoran

Pokaži sporočila:
Odgovori na to temo Stran 1 od 1